Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pioneer keh-m6300SDK. Instrukcja obsługi radia. Tryb zmieniarki.

11 Sty 2007 17:12 1661 2
  • Poziom 2  
    Pierwsze moje pytanie czy ma ktos instrukcje obslugi do tego radia ? Z tylu radia wychodza dwa chinche po podlaczeniu do nich odtwarzacza mp3 odpowiednim kablem powinno wszystko ladnie grac ale tak nie jest bo nie wiem jak wlaczyc ta opcje nie widze nigdzie opcji przelaczenia. To radio posiada mozliwosc podlaczenia zmieniarki i tu moje drugie pytanie jak juz podlacze zmieniarke to jak zmienic na tryb zmieniarki z trybu radia ? Wrazie czego moge wrzucic zdjecie z wygladem przedniego panelu i dokladnym opisem przyciskow. Jeden przycisk jest oznaczony ITP R.INT/CD.INT myslalem ze to to ale po wcisnieciu go nic sie nie dzieje.
    ]Pioneer keh-m6300SDK. Instrukcja obsługi radia. Tryb zmieniarki.

Pioneer keh-m6300SDK. Instrukcja obsługi radia. Tryb zmieniarki.
    Pozdrawiam
  • Poziom 34  
    Witam.
    a nie pomyślałeś może że te chinche z tyłu to może wyjście sygnałowe?
    Jeżeli przycisk który opisujesz miał by działać, to dopiero jak podłączysz zmieniarkę.
  • Poziom 2  
    Hehe a ja myslalem ze to jest wejscie rozumiem ze to wyjscie pod glosniki jakies czy cos tak ? Jutro powinna dojsc zmieniarka do mnie takze podlacze ja i sprawdze czy dziala ten przycisk :) Dzieki za odp A i pytanie co do podlaczenia zmieniarki wychodza od niej dwa kable jeden jak mniemam plus a drugi masa no i sygnalowy jeszcze ale z nim nie ma problemu pod co podlaczy te kable + i mase ?