Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Potrzebny schemat klaksonu do volvo s60.

11 Sty 2007 23:01 7338 6
  • Poziom 14  
    witam potrzebuje schemat klaksonu volvo s60 2005r
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 14  
    czy nikt nie może mi pomóc , nie mogę dojść do tego gdzie idzie przewód z kierownicy niby powinien iść do skrzynki bezpieczników/przekaźników w komorze silnika (auto data) ale są tu pewne rozbieżności nie mogę dojść który to przewód i na którym pinie ma wchodzić do skrzynki by wysterować przekaźnik
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 15  
    Hej
    Mam podobny problem poniewaz u mnie sa swiatla przerobione. W skrzynce bezpiecznokow w silniku jest obwod zrobiony na "krótko" przez przekaznik. na wych bezpiecznikach nie pojawia sie w ogole napiecie i dlatego zrobiono to na krotko. Chce sie dowiedziec ktory to przekaznk od zwiateł i gdzie on jest.

O jakim przekazniku ty mowisz ?
    Od czego ?
  • Poziom 14  
    mnie chodzi o obwód klaksonu od kierownicy do skrzynki przekaźników w komorze silnika bo tam jest miejsce na przekaźnik i bezpiecznik klaksonu ale
    najciekawsze jest to że według opisu na obudowie skrzynki ma ich tam nie być a gdy je założę i wysteruje przekaźnik impulsem masy(-) to sygnał zadziała więc nic z tego nie rozumie chyba jest jakaś zmiana między rocznikami albo autodata ma błędy. Acha przekaźniki od świateł powinny być
    w skrzynce nad nogami kierowcy
  • Poziom 15  
    Mi sie tez wydaje ze przekaznik od swiatel jest pod nogami kierowcy, ale jak tam sie dostac ? Po zdjeciu oslony bezpiecznikow nie widze tych przekaznikow, ale slysze tykanie przekazniczka od drogowych.
    Pytanie, skad ten przekaznik bierze wysterowanie?
    Skad przekanik tylnych chalogenow bierze wysterowanie?
    (chce pod niego podpiąć sie z przednimi halogenami)
    Jak usunac z komputera blad swiateł mijania?
    (tego przekaznika szukałem i tu mam blad)
  • Poziom 2  
    witam.ostatnio elektryka w S60 rozlozyla mnie na lopatki na pare godzin i chcac czy nie mosialem kopac sie po niej od A do Z i przekazniki sa pod nogami kierowcy ale ciezkawo sie do nich dostac.mosisz odkrecic dolna czesc tapicerki,polamac reke w "trzech miejscach" i wypiac cala kasete z zaczepow,tylko nie odkrecaj takiej nakratki ktora jest na srodku kasety bo to ci nic nie da.a poza tym miejscem to jeszcze z tylu w bagazniku po lewej stronie masz nastepna kasete.jesli chodzi o schematy do volvo to na tej stronoe znajdziesz wszystko jak na dloni do wszystkich volvopozdrawiam.www.volvo.techno.org.pl/schematy.html
  • Poziom 15  
    Hi
    Przekaznik byl tak jak myslalem, pod nogami kierowcy, ale problem polegał na tym, iz go tam w ogole nie było. Po wlozeniu go tam i bezpiecznikach w silniku wszystko zabłysło jak trzeba. Pozdrawiam