Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
PCBway
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

SMTi - obsługa Sagem,LG,Huawei, Alcatel,Samsung,Vodafone

djjack 30 Cze 2014 22:58 186786 588
    nutergsm
    Moderator - GSM
    Korzystasz z najnowszej wersji?
  • PCBway
    grzyb26
    Poziom 21  
    Rzeczywiście jakąś poprawkę znalazłem i poszło, został tylko jeden:

Found Phone, Phone Info:
    - Phone Type :my700x
    - Phone FW :LT5,ED: 230606 2122
    - Phone HT :05 30 05
    - Phone IMEI :358095001xxxxxxx
    - Phone Code :0000 (inactive)
    - Prod. Code :252603869
    - Board Type :m90

- NOR Flash ID :0001 2D7E 2D2F 2D00
    - Chip [0] :Spansion S29NS256N 256Mbit

- MSG: UNSUPPORT PHONE PLATFORM

Pojdzie on?
  • PCBway
    merf3
    Poziom 14  
    Witam
    Skonczyly mi sie logi w smti i chcialem doladowac sobie 5 kredek , trafil mi sie 411x do odsmoczenia. No to sobie wykupilem za 20 eu wwspomniane logi wedlug ponizszej instrukji :
    Instrukcja jak kupić i pobrać pliki doładowujące kredyty w SMTi przez system PAYPAL.
    1. Kliknij na przycisk >Buy Credits<
    2. Kliknij na zakładkę >Buy Now< w oknie przeglądarki otworzy się oficjalna strona sklepu SMTi.
    3. Wybierz odpowiednią ilość kredytów 5, 10, 15, 20, 25, 50 lub, 100 i dokonaj płatności online za pomocą konta PayPal lub karty kredytowej. 4. Kliknij na zakładkę >Paypal Get Credit< w aplikacji SMTi
    5. Wprowadź dane uzyskane przy dokonaniu płatności PayPal lub kartą kredytową
    UWAGA: Wpisywany adres e-mail musi być taki sam jak podany w systemie PayPal podczas płatności.6. Po wpisaniu danych z transakcji kliknij na >Get Packet by e-mail<. Na podany adres e-mail otrzymasz plik z zakupionymi kredytami dla SMTi.

Przy ostatnim kroku pojawia mi sie :Connecting to server...Fail
    - Error: Connect to Server Fail!
    Kuzwa co to jest , skoro maila podaje poprawnego i numer id transakcji ...?

pozdrawiam
    gylorm
    Poziom 12  
    Żyje jeszcze ten projekt? Zrobiłem format kompa i teraz po instalacji SMTi nie widzi mi ilości logów. Ballance: 0 i nawet 411x nie mogę zrobić.
    merf3
    Poziom 14  
    Jeszcze rano dzialal:( wszystko masz przez kolege tino2003 na porzedniej stronie opisane ;)
    gylorm
    Poziom 12  
    Jako że nie działa strona Get Cable and TP info, wie ktoś może która płytka idzie do TP MYX-1?
    domel45
    Poziom 13  
    Czy moglby ktos prawdzic czy serwer z flashami jest online? Nie moge sprawdzic poniewaz nie mam na koncie 25 kredytow.
    Jezeli nie ma mozliowsci sciagniecia plikow ze serwera to czy mozna uzyc plikow do flashowania od innego SMTi?
    mahcin
    Poziom 27  
    Czy ktoś jest w stanie odpowiedzieć, czy SCDRII (jeżeli gdzieś uda mi się w ogóle go dorwać jeszcze) działa offline? tzn czy będę mógł robić simlocki z tych starych telefonów bez łączenia się z serwerem? Pytanie dlatego gdyż SMTi to koniec, serwer offline od dawna, team wg mnie postąpił bardzo samolubnie, odnoszę wrażenie że "my nic już z tego nie mamy to też nikomu nic nie damy" gdyż mogli oddać offline wersję by można było choć simlocki robić, albo płatną aktywację offline, masakra, zwłaszcza że mimo że to starocie to nie jestem sam, na kilku zagranicznych forach gorąco w temacie, dlatego że już nie możemy korzystać z boxa.
    grzyb26
    Poziom 21  
    Jest jakaś opcja na simlock z tych telefonów? Mam jakiegoś my202x co wartości żadnej nie przedstawia. Sagdd odkopalem nie zrobił. Scrd2 nie może połączyć się z serwerem żeby zdjąć simlocka a smti w ogóle nie uruchami się. Jest opcja zrobienia tego offline?
    nutergsm
    Moderator - GSM
    Serwery wyłączone i nic już nie zrobisz żadnym z tych boksów. U mnie sama aplikacja się uruchamia ale więcej już nic nie idzie zrobić. Box do utylizacji bądź przeróbki na coś przydatnego.
    Stokłosy
    Spec od GSM
    Jeszcze do niedawno był exe dla kulankendi na którym można było jeszcze pracować - niestety już nie działa.... SMTi juz tez poległ... A szkoda można było zostawić z jedno działające exe ....
    picador
    Poziom 33  
    Masz rację Czarek , można było zostawić exe które by działało bez serwera , trochę nie w porządku , miałem sporo kredytów za które zapłaciłem ...

A SMTi nie kosztował 200zł :|
    mahcin
    Poziom 27  
    Też miałem mnóstwo kredytów, box bardzo dużo kosztował. Box na siebie zarobił, kredyty również, a te co zostały, no trudno, wrzucam w koszta, okej... i wszystko byłoby pięknie i fair w obie strony jakby zostało działające exe standalone, już nawet bez serwera i kredytów, byleby można było te podstawowe stare modele robić flash i języki. Ja wiem, że to retro już ale jednak są osoby które jeszcze coś chcą zrobić z takim telefonem, no i co? Rozkładać ręce tylko dlatego że ktoś samolubnie zrobił pełny off, nie dając nawet exe aktywnego - nie fair

A z historii wygląda to jeszcze gorzej: wymiana SCDRII na SMTi... super, ale wystarczyło małym drukiem dodać "*" nie wyrzucaj SCDRII bo kiedyś wszystko ci wyłączymy i zostaniesz z niczym.

Dobrze, że udało mi się nabyć niedawno działającego Sagmastera, mam przynajmniej teraz jakąś podstawę.

Nie można tak samo skończyć z SMTi jak z Sagmaster? Dać potrzebującym exe bez serwera?
    nutergsm
    Moderator - GSM
    W chwili obecnej box zakończył swój żywot i nadaję się już tylko do utylizacji.
    SMTi - obsługa Sagem,LG,Huawei, Alcatel,Samsung,Vodafone SMTi - obsługa Sagem,LG,Huawei, Alcatel,Samsung,Vodafone