Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zlecę naprawę AUDI CHORUS BLAUPUNKT

MASA1 12 Sty 2007 13:26 2815 7
  • #1 12 Sty 2007 13:26
    MASA1
    Poziom 2  

Witam,
    Witam, mam typowy dla Chorusa problem z głosem i dwie lewe ręce do elektroniki. Szukam kogoś z Wawy i okolic, kto jest w stanie naprawić mi ten problem.
    Wiem, że rosjanie jakoś to przełączaja:
    http://avr-audi.hut2.ru/
    Prosze o info na adres,
    pozdrawiam
    MASA

• #2 12 Sty 2007 13:49
    SlaweK
    Poziom 43  

Ktoś tu na forum chwalił się że posiada procesory do tego radia, zapytaj kolegę Coderadio ze Świdnicy, chyba to on miał. A to co podesłałeś to półśrodek, jak sami piszę że pomaga tylko jeśli są kłopoty z głośnością, jeśli z innymi regulacjami to już nie i też tylko na jakiś czas. W zasadzie tylko wymiana procesora na nowy pomoże całkowicie.

SławeK

• #3 12 Sty 2007 17:01
    MASA1
    Poziom 2  

Dzięki Sławek,
    Poczekam, może ktoś z Wawy i okolic się zgłosi, bo sam przecież procesora nie wstawię. Grzebiąc w wyszukiwarce rosyjskiej trafiałem też gdzieś na dokładny opis przełączenia głosu, ale stronę gdzieś ostatnio wcięło. Będę wdzięczny za pomoc,
    Pozdrawiam
    MASA

• #4 16 Sty 2007 23:46
    codeserwis
    Poziom 10  

Zapraszam na GG8694279

• #5 12 Gru 2007 15:09
    MASA1
    Poziom 2  

Witam,
    problem z głośnością wystapil ponownie ok. 8 mies. po wymianie procesora na nowy gdy temperatura ponownie spadła poniżej 5 stopni. (mało też go używałem). Czy trafił mi się trefny procek, czy jest jeszcze jakis problem, który mógł go zniszczyć. Radyjko mi sie podoba, ale naprawa co pół roku chyba nie ma sensu. Co o tym myslicie, czy ktoś miał podobny problem,
    Pozdrawiam
    MASA

• #6 12 Gru 2007 18:11
    djlj24
    Spec od car audio

Myślę, że ktoś wcale nie wymienił procesora tylko zrobił naprawę trochę inną ale zawodną metodą.

• #8 13 Gru 2007 21:51
    lev3
    Poziom 14  

przyłączm się do tematu oezwij sie domnie jestem z wawy

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME