Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Sterowniki do drukarki Citizen Swift 90s

zami 31 Jul 2002 12:40 7582 8
    zami
    Level 16  
    Mam problemy z uruchomieniem tej drukarki w Win95 (OSR2). Próbowałem już windowsowych sterowników do Swift 9, 9x, 90, ściągnąłem z netu jakieś inne sterowniki obsługujące swift 90x i nie chce drukować, tzn. wydrukowuje same krzaki :? Natomiast w DOS'ie uruchomiłem wydruk z edytora w Norton Commander i drukuje normalnie. Nie wiem czy jest to wina driverów czy może trzeba cos ustawić w drukarce. :?:
    Bestyjek
    Level 17  
    Spróbuj zainstalować na porcie gdzie jest ta drukarka jakiegoś Epsona np. FX-800, LX-400, trzeba poeksperymentować ale mnóstwo drukarek jest z nimi kompatybilnych.
    Szczep
    Level 12  
    eJ 'zami' a nie chcesz sprzedać głowicy od tej drukarki- mam tą drukarkę ale ledwo już drukuje.... a tak wogóle to gdzie można tanio kupić głowicę do igłówki :?:
    zami
    Level 16  
    W końcu uruchomiłem to dziadostwo na sterowniku Epson Compatybile 9 PIN. A co do głowicy to nie jest niestety na sprzedaż, a ceny są chyba wysokie.
    User removed account
    User removed account  
    Mihó
    Level 27  
    Sterownik do 9pinowych Citizenów. Przesłali mi go z serwisu, mówiac że powinno działać

P.S. Mam tę samą drukarkę już 13 lat. Nie do zdarcia :)
    wawrzyk1989
    Level 1  
    Odnośnie tej drukarki to mam pytanie z całkiem innej beczki. Drukarka ta jest w używana w aptece pod programem KAMSOFT. Od jakiegoś czasu drukarka samowolnie "przesuwa" obszar w którym drukuje tzn. raz drukuje w tym a raz w innym miejscu. Proszę o podpowiedź co należy zrobić w celu uregulowania jej pracy.

POZDRAWIAM
    wawrzyk1989
    Mihó
    Level 27  
    Jeśli sobie nie poradzisz z tematem, mogę Ci sprzedać taką drukarkę
    gawrek
    Level 12  
    wawrzyk1989 wrote:
    Odnośnie tej drukarki to mam pytanie z całkiem innej beczki. Drukarka ta jest w używana w aptece pod programem KAMSOFT. Od jakiegoś czasu drukarka samowolnie "przesuwa" obszar w którym drukuje tzn. raz drukuje w tym a raz w innym miejscu. Proszę o podpowiedź co należy zrobić w celu uregulowania jej pracy.

POZDRAWIAM
    wawrzyk1989

Czasami jak jest zabrudzona prowadnica to głowica zatrzymuje się i zaczyna drukować od tego miejsca zamiast od początku można to zaobserwować w czasie wdrukowania.