Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Konto, Windows. Jak odzyskać co było na pulpicie?

13 Sty 2007 21:45 1182 2
  • Poziom 16  
    Witam, mam taki problem, mianowicie przy ponownym uruchomieniu komputera zalogowałem się na swoje konto czyli na Administratora. A i przed zalogowanie dostałem komunikat coś, że system odzyskiwał pliki rejestru i zakończylo się to poprawnie. Po zalogowaniu dźwięki, styl XP, tapeta domyślna, czego ja nie miałem. Otwieram moje dokumenty patrzę a tam tylko Moja Muzyka i Moje Wideo chyba. Więc wszedłem do C:/Documents and Settings, tam zastałem folder "Administrator" i "AdministratorTE-06BE49C69E15". Wszedłem do administratora i wkleiłem do właściwości Moich Dokumentów linka do tych dokumentów z folderu "Administrator" i mam ok. Jednak na pulpicie nie mam tego co mialem i nie wiem jak mam przywrócić ten co miałem, chiałem usunąc ten folder "AdministratorTE-06BE49C69E15" Lecz pisze, że jest on częścią systemu. I jeszcze z Program Files zniknął mi katalog z Gadu Gadu. Lecz na HD jest katalog z GG. Ktoś wie co robic?

Pozdrawiam.

Nikt nie wie co robić?

Nikt nie jest w stanie mi pomóc?
    Jescze teraz zauważyłem, że wielkośc folderu AdministratorTE-06BE49C69E15 ciagle rośnie i mi już zaczyna brakować miejsca na HD...:( naprawde nie wiem co robić.... przenosze co sie da na partycję e: ale to chyba mało skuteczne...:( Nie wiem skąd nagle ten folder ma zawartości na 4gb :?

Post był raportowany.

Pisanie postu pod postem.
    Należy używać przycisku ZMIEŃ.
    Scaliłem dwa posty. [hefid]
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 13  
    Konrad3006 napisał:
    Nikt nie jest w stanie mi pomóc?
    Jescze teraz zauważyłem, że wielkośc folderu AdministratorTE-06BE49C69E15 ciagle rośnie i mi już zaczyna brakować miejsca na HD...:( naprawde nie wiem co robić.... przenosze co sie da na partycję e: ale to chyba mało skuteczne...:( Nie wiem skąd nagle ten folder ma zawartości na 4gb :?

Start - Panel sterowania - Konta użytkowników (zobacz czy tam jest Twoje poprzednie konto )
  • Poziom 16  
    Jest, i na nim siedzę.