Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

MP3 pod radio JVC. Jak to podłączyć?

tadeq 12 Jan 2007 18:00 2474 3
    tadeq
    Level 11  
    Witam
    Mam radio JVC KSFX-240 I chcialem podlaczyc do niego odtwarzacz mp3 Naczytalem sie wiele postow i nie wiem czy i jak to zrobic Jestem laikiem w tych sprawach i prosze jesli kto moze mi pomoc o proste (lopatologiczne)wskazowki Pozdrawiam
    crazy_88
    Level 42  
    jesli masz wyjscie aux w radiu to podlaczasz tylko kabelek pod mp3 do wyjscia sluchawkowego i masz muzyke:)
    mukade
    Level 31  
    Oj, koledze chyba nie o to chodziło? Z tego co zrozumiałem to chcesz podłączyć pod wzmacniacz wbudowany w radioodtwarzacz źródło dźwięku jakim będzie odtwarzacz mp3? Skoro tak to nie możesz podłączyć WYjścia pod WYjście. Musiał byś znaleźć WEjście aux w radyjku a takowe rzadko które radio posiada(ale darzają się). Twoje radio ma chyba możliwość współpracy ze zmieniarką więc ewentualnie tu można szukać szczęścia. Napisz co masz z tyłu radia albo najlepiej zrób fote. Ostatecznie można się też wpiąć w kość wzmaka ale to troche bardziej skomplikowane. Niektórzy na forum to robili więc w razie czego może Ci pomogą. Ja tego nie robiłem. Pozdrawiam.
    tadeq
    Level 11  
    Witam i dzieki za szybka reakcje. Jest to radio z wyjsciem na zmieniarke dwa wyjscia na wzmacniacz tak mi sie wydaje nie mam instrukcji. Naczytalem sie o wykozystaniu wyjscia na zmieniarke ale nie wiem do konca oco chodzi jak moge oszukac radio by myslalo ze podlaczylem zmieniarke. Zastanawiam sie czy by nie zakombinowac cos takiego wlozylem kasete po wyjeciu tasmy radio wtedy zachowuje sie tak jak by byla wlozona tasma lecz nie ma dzwieku wiado mo bo nie ma tasmy. Teraz mysle ze jesli podlacze gdzies w tor audio magnetofonu wyjscie ze sluchawek mp3 to moze bedzie dobrze Co o tym sadzicie? Zanim zaczne grzebac w radiu chcialem sie upewnic i skonsultowac. A moze jest jakis tani sposob aby wykozystac wyjscie na zmieniarke? Co wy na to? Pozdrawiam