Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Windows Xp Prof problem - Runtime Error , Abnormal program..

Glina 13 Sty 2007 14:15 1958 2
  • #1 13 Sty 2007 14:15
    Glina
    Poziom 16  

Witam,
    Od pewngo czasu pojawil sie u mnie problem mianowicie jak klikne na ktorykolwiek dysk dwukrotnie pojawia mi sie okienko z zalacznika Runtime Error, Abnormal Program Termination C:/windows/explorer.exe
    gasną wszystkie ikonki z pulpitu po czym za chwile sie pokazuja i na dysk tylko mozna wejsc przez inny program np total commander, to samos ie dzieje jak chce cos wyszukac , jakiegos pliku.
    Natomiast w tryhbie awaryjnym wszystko dziala, probowalem uruchomic wylaczajac wszystkie uslugi w msconfig czyli ladowanie diagnostyczne ale problem tez jest.
    Szperalem pare dni po roznych forach ale nie znalazlem rozwiazania, przeskanowalem kompa antywirami (mks, nod32,adware,spyware) wszystko jest OK.
    W czym moze byc problem ?

Aha podmeinilem jeszcze w dosie plik explorer.exe ale komp sie do konca nie uruchomil bo moze ze mialem plik z win home pokazal sie pulpit strzalka i finał.

Co moglo spowodowac taki problem ?
    Mam prosbe moglby kto mi podeslac plik explorer.exe z win prof na maila siglinsm(malpa)wsi.edu.pl ?

Z gory dzieki
    Windows Xp Prof problem - Runtime Error , Abnormal program..

0 2
  • #2 20 Sty 2007 01:02
    Lestat
    Poziom 18  

Wygląda na to że problem leży nie w explorerze lecz w bibliotekach Visual C++. Zainstaluj nową wersję tych bibliotek, są do pobrania ze strony microsoftu. Ja miałem kiedyś taki sam problem i tak go rozwiązałem.

0
  • #3 22 Sty 2007 01:19
    Glina
    Poziom 16  

Juz rozwiazlem problem moze byc pare przyczyn, problem opisany jest na stronie microsoftu, u mnie bruździł program Download Manager , poprotu musialem go odinstalowac.

0