Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Central w golfie II

06 Wrz 2003 00:30 1345 11
  • Poziom 9  
    Witam.
    Auto ma fabryczny zamek centralny, czy posiada on sterownik żeby podłączyć do niego alarm, czy trzeba dokupić?
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 20  
    Jakiś sterownik napewno jest .
    Jeśli jest to elektryczny zamek to albo wysterujesz go + albo -(przeważnie z alarmu jest -),
    a jesli pneumatyczny to wtedy moduł(aczkolwiek niekoniecznie)

niestety nie miałem nigdy GolfaII z fabrycznym centralem
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 9  
    Chyba pneumatyczny, nie jestem pewny. Wiem tylko że wychodzą z drzwi 3 kable - 2 plusy i jeden minus
  • Poziom 9  
    Chyba pneumatyczny, nie jestem pewny. Wiem tylko że wychodzą z drzwi 3 kable - 2 plusy i jeden minus
  • Poziom 19  
    Jak zamykasz to dzyndzel schodzi powoli czy szybko? Wychodziły i elektryczne i pneumatyczne.
  • Poziom 17  
    Witam.Spotkałem się z dwoma rodzajami pneumatycznych.Przy jednym udaje się zrobić na przekażnikach tzn.na przemian pojawia się plus i minus, a do drugiego rodzaju musisz mieć moduł z czasówką dlatego że tam na jednym przewodzie pojawia się raz plus ,a raz minus.Przekażnikami tego się nie uda zrobić bo próbowałem.
  • Poziom 20  
    jak wciśniesz bolec to powinieneś mieś 2minusy i 1 plus a ten przewód na którym się zmienił stan jest odpowiedzialny za sterowanie.
    Jeśli można czas impulsu wyjścia wydłużyć do ok.3sek to można to zrobić na 2 przekaźnikach ale to bym musiał rozrysować ...2 przekaźniki połączone w szereg
  • Poziom 15  
    Rozsuń przepust drzwi kierowcy i zobacz cy jest tam widoczny przewód ciśnieniwy centrala(nie spotkałem golfa 2 z elektrycznym zamkiem!?)jak go tam nie ma to łatwo podłączysz central do alarmu,golfy 2 miały w drzwiach kierowcy tylko przełącznik sterujący wygladajacy jak siłownik pneumatyczny.Powinny dochodzić do niego trzy przewody, sterowanie plusem.
    Michał.
  • Poziom 9  
    Cypelki schodzą wolno, z drzwi wychodzą 3 kabelki z których jeden był przecinany po poprzednim alarmie (poprzedni właściciel miał w nim alarm ale niewiem czy miał do niego sterownik centralnego). Jutro sprawdzę kable przy zamkiętych drzwiach.
    Pozdrawiam.
  • Poziom 20  
    Zapewne ten przecinany to jest to bo inaczej sie nie da wysterować tylko musisz wiedzieć czy wyjście z alarmu można wydłużyć bo jak nie to wtedy
    tylko moduł.
  • Poziom 9  
    W alarmie można ustawić 1 i 3 sekundowe załączanie zamka
  • Poziom 20  
    Jak można to wystarczą 2 przekaźniki ale jutro wrzuce bo nie mam już sił rysować (a skanera też nie mam)....