Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

VW Passat 01 - gdzie jest separator i wzmacniacz antenowy?

tvkt 14 Sty 2007 11:00 3163 9
  • #1 14 Sty 2007 11:00
    tvkt
    Poziom 18  

Witam i mam pytanie , mam słaby odbiór radia(oryginalne) w którym miejscu w tym aucie jest umieszczony separator i wzmacniacz antenowy . Dstałem się do anteny ale wzmacniacza nie widze. Nie bardzo mam ochotę próć autoTo Passat combi 2001 rokZ góry dziękuje.

0 9
  • #2 14 Sty 2007 11:52
    mjars
    Poziom 24  

wzmacniacz umieszczony jest w antenie ,
    jak zmienisz bat i nie będzie zmian to odłącz przewód antenowy od antenki i podłącz kawałek drutu jak radyjko zagra to uszkodzony wzmacniacz ,potrafi do niego dostać się woda

pozd.

0
  • #5 14 Sty 2007 14:40
    mjars
    Poziom 24  

wzmacniacz znajduje się w tym plastiku na dachu do którego przykręcasz bat

pozd.

0
  • #6 14 Sty 2007 16:18
    Polerowany
    Poziom 16  

a zasilanie biegnie przewodem antenowym, jak radio nie oryginalne to trzeba zastosować separator

0
  • #8 08 Sie 2018 18:39
    nismar
    Poziom 10  

VW Passat 01 - gdzie jest separator i wzmacniacz antenowy?Napiszę szczerze.W latach 90-tych na elektrodzie można było znależć wszystko ale po 30 latach wszystko się zmieniło na dużo gorzej .Czy ludzie się zmienili albo Elektroda ograniczyła dostęp do wiedzy żebyś ty mały człowieku za dużo nie wiedział i oddał sprzęt do serwisu gdzie ci go jeszcze bardziej zepsują i powiedzą że nie da się naprawić.Podsumowanie: Na programie gra o milion panie po studiach na pytanie którędy przebiega równik odpowiadają przez Londyn to chyba jest z tymi szkołami coś nie tak.Wracając do tematu to wzmacniacz w Passacie b5 2001 jest tu na zjęciu!

Moderowany przez T5:

3.1.19. Nie wysyłaj wiadomości w tematach archiwalnych, jeśli jest to kolejne pytanie, w szczególności inne niż osoby pytającej. Z racji szacunku do pytającego załóż własny temat. Możesz dopisać tylko sposób rozwiązania problemu.

0
  • #9 08 Sie 2018 18:59
    milejow
    Poziom 42  

nismar napisał:
    to wzmacniacz w Passacie b5 2001 jest tu na zjęciu!

To jest separator i nie ma go w oryginalnej instalacji, stosuje się go po wymianie fabrycznego radia na uniwersalne, żeby zasilić oryginalny wzmacniacz siedzacy w podstawie anteny.

0
  • #10 08 Sie 2018 19:39
    rozales
    Poziom 24  

Też uważam że to separator.
    W szkole 40 lat temu nie uczyli, że wzmacniacz antenowy powinien znajdować się przy samej antenie? 20 lat temu uczyli.

Dodano po 4 [minuty]:

Ja to przerabiałem kiedyś w Octavi i po walce okazało się że jednak trzeba podsufitkę zdemontować.

0
  Szukaj w 5mln produktów