Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nokia 6610-slychac tylko w trybie głośnomówiącym

Francki 14 Sty 2007 11:49 2203 7
  • #1 14 Sty 2007 11:49
    Francki
    Poziom 2  

witam
    Mam następujący problem z moim telefonem: gdy rozmawiam z kimś, rozmówce słychać tylko w trybie głośnomówiącym. W normalnym trybie slychać w słuchawce, ale niezmiernie cicho, tak że nie sposób sie tak wsluchać aby rozmowa była możliwa. Jeszcze miesiąc temu było dość głośno slychać jednak były jakieś szumy i skrzeczenia w głośniku podczas rozmowy. Myślałem ze to wina głośnika, ale w serwisie powiedzieli, ze za tryb normalnej rozmowy i glośnomówiący jest odpowiedzialny ten sam głośnik więc odpada bo na głośnomówiącym jest ok. Głośność ustawiłem na max a i tak nie slychac. Moje pytanie wiec jest takie: co moze byc przyczyną takiego działania? Czy to winna softu? i czy da sie wgrać soft bez tzw 'box'a'??
    pozdrawiam

• #2 14 Sty 2007 11:50
    gainergsm
    Poziom 18  

witam wymień głośniczek i będzie ok,pozdrawiam.

• #3 14 Sty 2007 11:54
    Francki
    Poziom 2  

czyli od głośnomówiącego jest inny czy inaczej działa jakoś? Dam rade sam wymienić ten głośnik?, troche znam sie na elektronice:) i ciekawe dlaczego w serwisie tak mi odpowiedzieli

• #4 14 Sty 2007 12:01
    cjbobo10
    Poziom 17  

też stawiam na głosnik

• #5 14 Sty 2007 12:04
    gainergsm
    Poziom 18  

jak masz torksa to wymienisz,odkręcasz 6 śrubek wyciągasz całą ramke klawiatury i uwarzaj na wyświetlacz od góry jest wczepiony do płytyżebyś nie uszkodził,chyba wiesz gdzie się znajduje głośniczek jak żdejmiesz panel to widać miejsce gdzie się znajduje.

• #6 14 Sty 2007 12:06
    Francki
    Poziom 2  

wiem:) a czy w kwestii głośników są lepsze i gorsze?? Czy taki z allegro za pare zlotych wystrarczy??

• #7 14 Sty 2007 13:30
    kwaku85

Poziom 16  

Hmmm, ogólnie jestem zwolennikiem oryginalnych części, ale powinien taki za parę złotych wystarczyć, może co najwyżej lekko trzeszczeć na max głośności. Niestety te małe głośniczki były bardzo wadliwe, ciągle trzeba je wymieniać. A głośnik od głośnomówiącego masz ten sam co od dzwonków, jest zasłonięty plastikiem w korpusie telefonu.

• #8 14 Sty 2007 18:25
    gorzki
    Poziom 11  

Miałem identyczny problem i po zmianie głośniczka wszystko jest OK ;]

TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo