Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Zmywarka WHIRLPOOL ADP4420 - nie włącza się

borocds 14 Jan 2007 14:27 4303 8
    borocds
    Level 9  
    Witam...wlasnie dzisiaj po obiedzie chcialem zalaczyc zmywarke i nic..wciskam glowny przycisk i nie odpowiada, tak jak by nie byla podpieta do pradu. Oczywiscie sprawdzalem kontakt i wszystko gra..nie wiecie moze co byc przyczyna?? podejzewam ze to bedzie jak szukanie igly w stogu siana :(

Moderated By skryn:

Treść tematu poprawiłem.

Zbych034
    Level 38  
    Trzeba rozebrać i szukać gdzie ginie prąd Na początek sprawdź czy wyłącznik nie jest uszkodzony
    Powodzenia
    User removed account
    User removed account  
    jmk
    Level 28  
    Ta firma w obniżce kosztówprzoduje- zasilacze w ich sprzetach sa na kosciach z ...Ładowarek od telefonów komórkowych.
    Znajomi mieli też taki numer z ich pralką - padł rezystor chyba 100 ohmów i kosć z takiej ładowarki- osiagalna w sklepach, niezbyt droga smd.
    Wymontuj płytke o poszukaj tej kostki chyba TNY 253 G producent ST ale sprawdx dokładnie oznacenie - są produkowane dla róznych mocy- ta ma kilka Wat ale są inne nieco mocniejsze.
    borocds
    Level 9  
    Model zmywarki to ADP 4420...ojciec bedzie sprawdzal tak jak pisaliscie choc nie wiem czy da sobie rade bo w tych tematach jest nieco madrzejszy ode mnie a moja wiedza to ZERO..dzieki wszystkim za odpowiedz i pomoc:)
    andrzej-jur
    Level 17  
    Napewno uszkodzony wyłącznik główny!
    Pozdrawiam
    Andrzej
    User removed account
    User removed account  
    borocds
    Level 9  
    a powiedzcie mi jak takie cos naprawic?? trzeba kupic jakis modół albo cos?? na allegro bedą takie rzeczy?? sorry za glupie pytania ale jestem naprawde ZIELONY ;/
    User removed account
    User removed account