Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mastercook PFD 104-zaczyna wirować podczas prania.

17 Sty 2007 16:20 2491 7
  • Poziom 15  
    Witam
    Kupiłem niedawno tą pralkę wykonałem ok 20 prań wszystko było ok. Ostatnio podczas prania usłyszłem świst-okazuje się że pralka podczas prania dostaje ogromnych obrotów. Dzieje się to sporadycznie czasami wcale. CZy coś się zacina??wprawdzie pralka jest na gwarancji, ale jak przyjdzie fachowiec będzie pewnie pracowała normalnie. Może ktoś ma jakiś pomysł? czy czakać aż padnie na dobre?
  • Specjalista AGD
    Sprawdz czy nie poluzował się magnes tachogeneratora .Powinien znajdowac się na ośi silnika po przeciwnej stronie kółka napędowego.Powodzenia.
  • Poziom 1  
  • Poziom 22  
    witaj!
    witaj!
    Ta pralka rzeczywiście włącza szybkie obroty na praniu zasadniczym ale tylko na krótkim programie !!!! (30 minutowym) w tym przypadku jest to normalne, Natomiast na pozostałych programach nie powinno tak być.
  • Poziom 15  
    Cytat:
    Ta pralka rzeczywiście włącza szybkie obroty na praniu zasadniczym ale tylko na krótkim programie !!!! (30 minutowym) w tym przypadku jest to normalne, Natomiast na pozostałych programach nie powinno tak być.

Masz może tą pralkę?Bo ona nie podoba mi się od samego początku-strasznie głośno pracuje. Co rozumiesz przez wysokie obroty-u mnie jak pierze to pranie przykeja się do bębna potem już nic nie widze bo bęben pełen piany......a to chyba nie ma sensu.
  • Poziom 31  
    Te pralki pracują tak głośno! Jak helikoptery albo jak traktory :D
    No cóż, pralki za >2000 zł to nie są. Natomiast te szybkie obroty to też normalka, mój Electrolux robi tak na płukaniu :) Tylko te szybkie obroty nie powinny być cały czas, tylko powinny być na przemian z wolnymi obrotami :?
  • Poziom 15  
    Cytat:
    Natomiast te szybkie obroty to też normalka, mój Electrolux robi tak na płukaniu :) Tylko te szybkie obroty nie powinny być cały czas, tylko powinny być na przemian z wolnymi obrotami :?

Dzwoniłem dzisiaj do serwisu i rzeczywiście ta pralka jest tak zaprogramowana, że na niektórych programach podczas prania wchodzi na wysokie obroty- pranie na skutek siły odśrodkowej przykleja się do bębna- tworzy się piana i tak ma być! Pierwszy raz spotkałem się z czymś takim....Ciekawe jakie jeszcze niespodzianki kryje ten Mastercook.
    Dziękuję wszystkim za odpowiedzi

TEMAT ZAMYKAM
  • Użytkownik usunął konto