Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pioneer DEH-P8500MP jak zmienić krok syntezy

vvoocash 07 Wrz 2003 20:45 2914 6
  • #1 07 Wrz 2003 20:45
    vvoocash
    Poziom 2  

Witam!
    Może mi ktoś udzielić informacji czy jest jakakolwiek możliwość zrobienia czegoś z radiem z USA? Dostalem wczoraj w prezencie całkiem niezłe radyjko i fale są między 87,9 a 107,9 Mhz - więc ok, ale przeskakują co 0,2 Mhz. Tak więc nie można znaleźć niektórych stacji. Nie wpsominając już o tym, że za oceanem nie ma czegoś takiego jak RDS. Może jakiś flash pomoże. Konkretnie chodzi o radio Pioneer DEH-P8500MP.

0 6
  • #2 08 Wrz 2003 16:56
    Mario.M
    Poziom 19  

Może będzie się dało przestawić jakąś zworke lub scieżkę w procesorze. Trzeba poszukać aplikacji procesora lub sprawdzić w innym radiu połączenia. Nie jestem pewien czy napewno da się to zrobić ale warto to sprawdzić ponieważ radia przełączało się z dolnych zakresów na górne własnie na procesorze.

0
  • #3 08 Wrz 2003 22:22
    djlj24
    Spec od car audio

W sumie wiele radyjek już zrobiłem ale w Pioneerach nowych jest ciężko bo na USA kto inny robi i inne płyty mają. A Pioneer procki robi praktycznie do każdej wersji inne.

0
  • #4 01 Sie 2008 18:54
    biesieq
    Poziom 8  

Witam mam pytanie odnoscie sprzetu Pioneer'a. Jest to Pioneer Avic n3 kupiony w USA.(radio samochodowe+nawigacja). Czy jest mozliwosc wgrania polskich map na ten sprzet ?, czy nawigacja bedzie dzialac?

zastanawiam soie rowniez nad PIONEER AVH-P5000DVD 7
    ale nie wiem czy jest sens to przywozic?

I jeszcze pytanko do radia, czy ono tez bedzie normalnie odbierac w polsce?

Bardzo zalezy mi na odpowiedzi, z gory dziekuje i pozdrawiam

0
  • #5 01 Sie 2008 23:38
    michcio
    Specjalista elektryk

W stanach mają RBDS a nie RDS, który ponoć jest częściowo kompatybilny z europejskim RDS ale przeważnie nie działa :)
    Radio z usa będzie normalnie odbierać, ale da się je ustawić tylko na częstotliwościach z nieparzystymi końcówkami, czyli praktycznie co drugiej stacji nie odbierze.

0
  • #6 02 Sie 2008 11:12
    djlj24
    Spec od car audio

RDBS od RDS się różni zmienionymi nazwami PTY oraz trochę inaczej zorganizowanym TP/TA. Poza tym działa o ile jest bo wiele odbiorników nie ma go wcale.

0
  • #7 24 Maj 2009 12:41
    danao
    Poziom 24  

Witam.I jak udało się zdziałać z tym PIONEEREM na NASZ UKF?
    Czyli, że przeskakuje o 0,1 a nie o 0,2?

0