Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Toshib e studio 45 w sieci

18 Sty 2007 09:24 971 4
  • Specjalista - kserokopiarki
    Witam, mam pytanko, jak skonfigurować system win 95 lub 98, żeby możliwy był wydruk sieciowy na tej maszynie. Tzn interesuje mnie jakim programem ustawić port TCP/IP. Ktoś mi podał nazwę p2p, ale nic poza sciągarkami nie znalazłem pod tą nazwą, prosze o pomoc, najlepiej ze skrótem postępowania.
    pozdrawiam horse
  • Poziom 16  
    Witam.Ja używam programu Ricocha smart device monitor wykrywa wszystkie drukarki i ksera wpiete w sieć /www.nrgcss.com/Drivers/Page2.asp?Brand=gest&Vw=&Fltr=0&Ky=226399671&Usr=&Cat=6&Pvw=1&Mdl=137
    powodzenia

• Poziom 43  
  • Specjalista - kserokopiarki
    Witam, nie potrafie sobie poradzić, próbowałem użyć tych programów, tzn IP-p2p oraz smatr device, i nie wychodzi mi to. Urządzenie jest widziane ale drukować nie chce. W programie IP-p2p ustawiłem ip urządzenia, ale nie wiem jaki port dodać w steroniku, jak daje ręcznie 1001, to nic sie nie dzieje, a jakchcę dodać port przez ten program to nie moge tego zaakceptować, tzn po naciśmieciu ok nic sie nie dzieje, jak by sterownik nie chciał tego zaakceptować. Prosze o jakieś wskazówki. Tzn jaka ma być kolejność postępowania, jaki port należy wybrać itd. Próbowałem zrobić to przez ten program ricohowy ale też mi nie wychodzi, tzn program znalazł urządzenie, ale nie wiem jaki port ustawić, żeby komunikował się z tym ip. I jeszcze jedno pytanie, czy jak sie prawidłowo skonfiguruje przez ip-p2p to ikona drukarki będzie sieciowa czy lokalna. Za wszelkie wskazówki będę brdzo wdzieczny.
    pozdrawiam horse