Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Radiotelefon dla monitoringu śpiących dzieci?

beatadrz 18 Jan 2007 12:20 920 1
    beatadrz
    Level 2  
    Witam, szukam czegoś w zastępstwie niani elektronicznej, bo jak się doczytałam na jednym z forów radiotelefony są nawet tańsze a lepsze.
    Oczywiście przejrzałam oferty na alegro, ale sprzedawcy tylko zachwalają towary, które zazwyczaj w rzeczywistości nie odpowiadają ich opisom.
    Czy ktoś przetestował funkcje Vox lub monitoringu i w jakich modelach, jak daleko musi być dziecko od urządzenia, lub jak głośny płacz aby vox zadziałał, lub żebym na monitoringu je usłyszała?
    A skoro już kupuję radiotelefon to najchętniej taki z zestawem głośnowówiącym abyśmy mieli łączność pomiędzy samochodami -może być na krótkim dystansie; i żeby Panowie mogli je ze sobą zabrać do gry w paintbolla do lasu.
    A ponieważ zwykle takie wielofunkcyjne urządzenia -tj idealne do wszystkiego nie istnieją- to chociaż proszę wyrazić swoje opinie co do funkcji monitoringu dziecka.
    Dziękuję za komentarze.
    west090
    Level 12  
    Moje dzieciaki juz wyrosly wiec moge odstapic takie cudenko dziala na odleglosc ok 200m na tyle bylo sprawdzane..........nadajnik zasilany jest z sieci a odbiornik bateria lub aku 9v.......