Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Projektor Hitachi CP-RS55 - nie reaguje !

19 Sty 2007 10:18 1808 2
  • Poziom 2  
    Witam !
    mam problem z projektorem, w ogóle nie reaguje. W chwili kiedy podłączam zasilanie, odpala się dioda "czuwania" (swieci na zielono) jest ok, poczym chcąc go uruchomic, swiecą sie dwie diody (migają na czerwono) dioda TEMP i dioda POWER. Noi tak juz zostaje, nie reaguje na nic ! dodam jeszcze że projektor działał wczesniej bez żadnych przeciwskazan, któregoś dnia poprostu odmowił posługi... teoretycznie posiadam na niego gwarancje, ale problem w tym nie był kupiony w polsce (narazie sie wstrzymam z jego otwieraniem)

ktoś może miał kiedyś podobny problem ?
    czy to jest wina elektroniki czy chodzi glownie o samo zasilanie ?
  • Spec od TV
    to nie otwieraj i wykorzystaj swoje uprawnienia do gwarancji, naprawa tego typu urządzeń może iść w set złotych, a na marginesie zasilanie to nie elektronika? pozdarwiam
  • Poziom 2  
    szkoda otwierac to prawda ale nie wybieram sie za wczesnie zagranice... w serwisie hitachi w polsce powiedzieli ze mi tego nie przyjma, poniewaz nie bylo kupione w kraju... a co do tego zasilania to chodzilo mi bardziej o to czy jakis kabel badz "zwora" ... slyszalem ze to jest czesta przyczyne tego typu awarii