Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

PROBLEM ASTRA II - światła stopu ŚWIECĄ CAŁY CZAS...

19 Sty 2007 18:16 9557 4
  • Poziom 10  
    WITAM WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH!
    MAM PROBLEM ZE ŚWIATŁAMI STOPU W OPLU ASTRZE II, PODCZAS WYŁĄCZONYCH ŚWIATEŁ MIJANIA NACISNIĘCIE HAMULCA WYZWALA ŚWIATŁA STOPU PRAWIDŁOWO NATOMIAST GDY WŁĄCZE ŚWIATŁA MIJANIA TO ŚWIATŁA STOPU PALĄ SIĘ CAŁY CZAS BEZ WZGLĘDU NA WCISNIĘCIE PEDAŁU HAMULCA, DODATKOWO ZAPALA SIĘ PODCZAS JAZDY KONTROLKA PRACY SILNIKA KTÓRA GAŚNIE PO PRZYCISNIĘCIU PEDAŁU HAMULCA. CZY KTOŚ MIAŁ PODOBNY PROBLEM? JAK MYŚLICIE CZY JJEST TO SPRAWA CZUJNIKA CZY TEŻ PROBLEM ELEKTRYCZNY!?
  • Poziom 26  
    po pierwsze ty wyłącz caps lock
    a po drugie to sprawdż żarówki w tylnych lampach czy w miejscu żarówki 2-włuknowych nie ma 1-włuknowych
  • Poziom 13  
    Moze byc tez zwarcie w samej zarowce 2-wloknowej.
  • Poziom 10  
    Żarówki są prawidłowe. Fakt jedna z nich została wymieniona kilka dni temu wiec postanowiłem sprawdizć czy nie ma zwarcia. Wypiąłem ją i problem nadal jest ten sam.

Dodano po 53 [minuty]:

Dziękuje i zamykam sprawę, umowiony warsztat na jutro! Pozdrawiam aktywnych uczestnikow.
  • Poziom 10  
    Po wizycie w warsztacie okazuje się że problem tkwił w żarówce 2-włuknowej, zespawały się włukna, komputer wychwytywał problem z hamulcem i zapalał kontrolkę silnika.