Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaki akumulator żelowy kupić? Taki na 60 Ah.

20 Jan 2007 09:33 2210 15
  • Level 13  
    Jaki akumulator żelowy zakupić? Nie znam sie na tych firmach i chciałbym coś dobrego i tak żeby miał z 60Ah!
  • Level 27  
    ja tez sie podepne pod temat. potrzebuje do astry f. narazie mam zwykły 45ah ale chciałbym zmnienic na cos lepszego i zeby miał tez 60ah, bo moj zestaw jest dosc pradozerny.
  • Level 34  
    to ile aku prądu odda to nie kwestia pojemnosci aku a raczej jego prądu zwarcia
  • Level 13  
    Ja do Renalut Thalia! No niestety akuś mi padł no i rozmawiałemz tatą i padal ze 60Ah idzie dać! Ino teraz pytanie jaki? Myslalem nad czymś żelowym! Ino na tych sie nie znam a ojciec też nie:/ I prosił bym o jakąś rade!
  • Level 34  
    hmmm nie rozumiesz mojej wypowiedzi... to ile aku ma Ah oznacza jego pojemnośc a nie wydajność prądową. Innymi słowy jesli twoj zestaw audio nie pobiera wiecej prądu niz wydajnosc alternatora to nie ma sensu zmieniac na wyzszą pojemnosc aku, nie bedzie zadnej roznicy jesli opor wewnetrzny bedzie taki sam
  • Level 13  
    Ty mnie tez nie rozumisz! Pisze że moj ojciec powiedzial ze 60Ah możę być jest elektronikiem i wie co może a co nie:P tak że alternator sobie z nim poradzi! moje pytanko jest tylko takie jaki kupic czy żelówka i jakies firmy czy zwykły?
  • Level 42  
    a po co ci zelowka moze powiesz jaki masz sprzet?
  • Level 34  
    no wlasnie po co ci zelowka skoro normalny dziala i alternator radzi sobie ze sprzetem audio?
  • Level 13  
    No wlasnie nie wiem czy zelowka bedzie potrzebna i dlatego pytam! Sprzet to głosniki jbl'a 16cm w polce niby 125rmsu wzmacniacz jbl GTQ 240W Lanzar MAX 12 narazie na mostku pod jbl;em kondenstaor 1F w niedlugim czasie monacor hpb 1502 i powerbassy s6
  • Helpful post
    Level 34  
    jak masz takiego konda to nie ma zaaaadnego sensu zmieniac na zelowke.
  • Level 13  
    Czyli kupić akumulator zwykły! Kupie cos z warty czy Centry bo podobno sa dobre! no chyba że polecacie coś innego?
  • Helpful post
    Level 19  
    kup aku tzw bezobsługowy ze wskaźnikiem za rozsądną cenę są szczelne i nie wycieka z nich kwas
  • Helpful post
    Level 42  
    polecam akumulatory jenoxa sa konkretne i tanie nie ma z nimi zadnych klopotow w swoim 306 mam go juz 3 lata i nic sie z nim nie dzieje ladowalem go tylko 2 razy przez caly zywot w zime pali na dotyk:)
  • Level 12  
    kup sobie akumulator EXIDE jest amerykancki najlepszy ma jedna komore wiecej niz zwykle albo polecam CENTRA futura tez sa fajne