Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

renault update list nie startuje

HENRYKSIENKIEWICZ 20 Sty 2007 10:04 4026 1
  • #1 20 Sty 2007 10:04
    HENRYKSIENKIEWICZ
    Poziom 10  

witam mam problem z tym radiem po podłączeniu zasilania podświetlają sie tylko przyciski poza tym nic sie nie dzieje regulator napięć jest włączony napięcia na nim są ok.napięcie na 24c64 -5v procesor 92cd541F-6BE0 czasem startuje zaraz a czasem po kilku sekundach(wzbudzenie kwarcu czsem startuje po wciśnięciu załącz/wyłącz) na kwarcu gdy nie pracuje jest napięcie 3.2V i 0V nie mam opisu procesora ale do procesora dochodzą napięcia 5V i 3.2V nie wiem czy ten procesor ma mieć to napięcie 3.2V czy wyższe radio nie reaguje na płytę CD może ktoś ma pdf-a do tego procka,jeżeli kwarc sie wzbudzi na płycie zostaje pozałaczane reszta napięć i końcówka mocy a radio wyłączyć można tylko przez odpięcie zasilania

Dodam jeszcze że regulator napięć to TDA3681
    przed podłączenim do prądu odczytałem pamięć po ponownym odczycie radia pamięć w wielu komurkach już sie nie pokrywa może ma ktoś wsad
    RENRDW220-00 spróbuje podmienić

Witam ponownie radyjko uruchomiłem wymieniłem kwarc i nowy wsad do pamięci 24c64
    radio na stole pracuje poprawnie bez wyświetlacza kod wpisałem w ten sposób że po zatwierdzeniu kodu musze odczekać aż aktywne będą przyciski (pikanie w głośniku)wtedy wyłanczam i włanczam i radio gra nie wiem dlaczego tak może brak wyświetlacza jednak w aucie clio 2001r. wyświetlacz nie pracuje z tym radiem wygląda na AFFA2 z zegarkiem i mam pytanie bo są wersje AFFA2 0,AFFA2+ I AFFA2++ czy to radio pracuje z wszystkimi wersjami wyświetlacza AFFA2 czy tylko z jednym z nich (czarna kostka 24pin) i czy jest sens próbować podmieniać znowu pamięć bo nie wiem czy do końca jest poprawna
    jakby ktoś miał wsad do tego radia to prosiłbym o podesłanie
    w załączniku złącze radia wyświetlacz wpinam do kostki C1
    Dziękuje za wszystkie podpowiedzi

0 1
  • #2 30 Mar 2009 22:25
    [Ignas]
    Poziom 15  

Generalnie masz do wyboru TUNER List i UPDATE List... jezeli jedno nie działa znaczy to, ze masz okablowanie i system do tego drugiego :) albo uszkodzone radio.
    Przeróbka z jednego na drugie raczej jest nieopłacalna (serwis 800 zł).
    Wymieniają wszystko łącznie z okablowaniem wyświetlaczem i pilotem.

Zauważyłeś, że piszesz w temacie sprzed dwóch lat! Nie pisz w tematach archiwalnych tylko w bieżących. Jeśli autor będzie chciał coś dopisać proszę o kontakt na PW [TW]

0
  Szukaj w 5mln produktów