Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

nokia 6310i restartuje się, problem z klawiaturą...

Kolza 20 Jan 2007 12:19 1383 7
    Kolza
    Level 13  
    jak w temacie, telefon nokia 6310i podczas szybkiego duszenia na dowolne klawisze(np.gdgfhffhbdfyfhfyfh...., 1313131313...etc. ok. ) telefon staje, zawiesza się a następnie restartuje (nie pytając o pin) co może być przyczyną? dzieje się tak z kartą jak i bez, po wymianie oprogramowania V5.51 nadal tak samo. czyżby Z300?miał ktoś cos podobnego?nie ma problemow z zasięgiem,
    z góry dzięki...
    gainergsm
    Level 18  
    przegrzej płyte morze to ci pomorze w wielu przypadkach to pomaga,pozdrawiam.
    Kolza
    Level 13  
    klejone UEM i UPP raczej nie lubią być podgrzewane, nie było śladów cieczy, sprawdze w innej obudowie...
    Robson40
    Level 13  
    Ten typ tak ma .Moja Nokia się co jakiś czas zawiesza ,nie reaguje na klawisze , a wyświetlacz jest lekko podświetlony.jedynym ratunkiem jest wyjęcie i ponowne włożenie baterii i na jakiś czas mam znowu spokoj.
    fifii69
    Level 29  
    spróbuj wgrać samego pm,a może pomoże
    lechu12
    Level 26  
    Pod uemem , kulki poszły na 90%, wiec lipa
    Kolza
    Level 13  
    teraz to juz wiem ze na 100% zimne pod prockiem, zaobserwowałem, że przy delikatnym wygięciu płyty tak sie dzieje zawsze... jakieś pomysły na usunięcie kleju????
    fifii69
    Level 29  
    dosyć niedawno bo kilka dni temu był teamt z fotkami i z opsiem jak usunąć klej, poszukaj dobrze