Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

Pralka Indesit WLXXL126 - g這郾a praca

20 Sty 2007 14:31 2273 7
  • Poziom 19  
    Pralka indesit WLXXL126 na 7kg prania, bardzo g這sna w czasie wirowania na 1200obrot闚 praktycznie s造chac gwizd bardzo g這郾y gwizd, czy tak ma by?
    wiem 瞠 jest tam silnik komutatorowy , i jest to mo磧iwe ,ale nie wyobra瘸m sobie takiej pralki w bloku.
    pralka jest nowa ma dwa tygodnie, dlatego pytanie czy jest to normalne? do pozosta貫go funkcjonowania nie mam zastrze瞠.
  • Poziom 1  
  • Specjalista AGD
    s逝chaj jak wspomnia貫s silnik jest szczotkowy
    a i czasami pranie potrafi sie roz這篡c nie tak jak trzeba
    ale je郵i jestes przekonany 瞠 co z ni jest nie tak wezwij serwis
    przyjd porozkr璚aj posprawdzaj wyt逝macz
    wtedy bedziesz spa spokojnie
  • Specjalista AGD
    PBK napisa:
    wezwij serwis przyjd porozkr璚aj posprawdzaj wyt逝macz wtedy bedziesz spa spokojnie

No nie wiem czy tak spokojnie za郾ie jak za ten luksus zap豉ci :)
  • Poziom 19  
    dla mnie jest to gwizd szczotek po komutatorze, nie ma to nic wsp鏊nego z roz這瞠niem prania w pralce, (nie jest to moja pierwsza pralka), ton gwizdu zmienia sie z obrotami wirowania, pralka ma nawet jeszcze nie podbit gwarancj, dlatego pytam czy to normalne czy nie, i czy wlec j do sklepu na wymiane,
    pierwszym zaskoczeniem by這 jak 軼iaga貫m zabezpieczenia i zobaczy貫m silnik komutatorowy, drugim gwizd w czasie wirowania,
  • Specjalista AGD
    byk napisa:
    dlatego pytam czy to normalne czy nie, i czy wlec j do sklepu na wymiane

skryn napisa:
    Tak ma gwizda.

Mia ci to napisa du篡mi literami i pogrubion czcionk ???
  • Poziom 19  
    Przyj掖em do wiadomo軼i 瞠 ma gwizda :) ju po po軼ie @skryn
    ale jak kto mi t逝maczy 瞠 gwizda bo si 幢e pranie u這篡這 w pralce, albo mam wezwa serwis...
    aby spa spokojnie...bo mi wyt逝maczy.....
    pozostawi to bez komentarza :)

Dla mnie po prostu g逝pot jest montowanie takiego silnika w pralce(wiem 瞠 wywo豉m burze w szklance wody),odezw si g這sy o sterowaniu obrotami- g堯wn zaletach takich silnik闚....ale maj jedn wad sa g這郾e i do嗆 szybko ulegaj zu篡ciu, zw豉szcza szczotki i komutatory, ale tu ju inny temat.
    Pomimo lekkiej z這郵iwo軼i dzi瘯uje za odpowiedzi :)