Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sterowanie centralnym zamkiem z pilota GOLF III???

20 Sty 2007 17:25 2998 7
  • Poziom 2  
    Witam!
    Prosze o pomoc podpiąłem do centralnego zamka w Golfie III sterownik na pilota i wszystko dziala mam problem tylko z funkcja domykania szyb komfort gdyz jak zamkne auto i zaraz otworze to uchylaja mi sie wszystkie szyby.Jest jakas mozliwośc zeby to zmienic???
  • Poziom 24  
    Za długi impuls otwierania. Powinna być regulacja.
  • Poziom 2  
    Dobra ale jak to zmienic???
    Fabrycznie jest napisane ze impuls jest ustawiony na 0,7sek Więco mam zmienic i jak to zrobic???
  • Poziom 24  
    Co to za sterownik? To niemożliwe 0,7s. Jeśli jakiś uniwersalny powinna być regulacja (np. programowo pilotem, zworki wewnątrz układu, potencjometr i.t.p.)
    np: 1s zamki elektryczne, 3s zamki pneumatyczne (np. Golf III), 8s dla funkcji komfort. Czy instrukcja nic o tym niemówi? Montaż zgodny z instrukcją?
  • Poziom 2  
    Wszystko jest zgodnie z instrukcja podpinał mi to gosc który zakłada alarmy w samochodach.A w instrukcji jest cos takiego:
    Sterowanie centralnym zamkiem z pilota GOLF III???
  • Poziom 24  
    Czy zawsze jak otwierasz szyby się opuszczają czy tylko po szybkim otwarciu natychmiast po zamknięciu. Nieznam tego sterownika. Ale 0,7s niepowinno uchylać szyb.
  • Poziom 2  
    Nie zawsze tylko po szybkim otwarciu bo jak zamkne i odczekam 35 sek to juz jest wszystko normalnie wiec nie wiem czy da sie to jakos przepiąc zeby tak nie było???
  • Poziom 24  
    Musi tak zostać. Teoretycznie to można pokombinować i przerobić układ ale to wymaga wiedzy i doświadczenia. Taka jest konstrukcja sterownika i trzeba się z tym pogodzić.