Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Nagrywarka Philips DVDR 610 - blocked.

20 Jan 2007 21:45 3576 10
  • Level 10  
    Kupiłam NAGRYWARKĘ DVD PHILIPS DVDR 610 jako nowiutką ale niestety bez gwarancji. Po włączeniu pokazuje się napis BLOCKED. Bardzo proszę jak ktoś wie co z tym zrobić proszę o pomoc. Z góry dziękuję. Angela
  • Level 10  
    Wygrzanie nic nie dało, ale spróbuje jeszcze kupić nowy układ, bo może uszkodzony. Teraz jak wcisnę POWER pojawia się PHILIPS - CLOSING - READING - NO SIGNAL i staje
    Jak wcisnę POWER żeby wyłączyć pojawia się BUSY - STANBY i się wyłącza. Coś jeszcze możesz mi doradzić?
  • Helpful post
    Level 14  
    Najczęściej uszkodzenie układu jest widoczne (wypalona obudowa). jeżeli nie masz schematu to wieczorem mogę Ci wysłać.Spróbuj podłączyć nagrywarkę do TV i zobacz co wyswietla na ekranie.NO SIGNAL oznacza,że nie jest podłaczona antena ani telewizor. Jeżeli masz pilota to powinno dać się poruszać po menu i ustawić tuner.
  • Level 10  
    Sprawa wygląda tak. Da się ustawić wszystkie parametry. Niestety po wciśnięciu przycisku otwierania napędu pyknie i wypisze napis "blocked" za równo na ekranie tv jak i na wyświetlaczu.
    Układ o którym piszesz jest cały reszta wokoło również. Czy coś jeszcze mogę zdziałać?
  • Level 17  
    Witam. W przypadku opisanym zazwyczaj to pomaga racja (tom.pk), ale spotkaliscie sie z sytuacja gdy wymiana kit modification nie pomogla? Jezeli chodzi o schemacik to bardzo bylbym wdzieczny w tej sytuacji bez papieru brak pomyslu. SA56202TW i 3 elementy dostepne sa w ASWO koszt to z przesylka 58 zl. Pozdrawiam
  • Level 17  
    Czy w tych nagrywarkach jest mozliwosc zablokowania przypadkowego urzadzenia? (BLOCKED). Lub reset. Może przeprogramować flash na programatorze? Czy miał ktos taki przypadek?
  • User removed account  
  • Level 11  
    BOX2006 wrote:
    Kupiłam NAGRYWARKĘ DVD PHILIPS DVDR 610 jako nowiutką ale niestety bez gwarancji. Po włączeniu pokazuje się napis BLOCKED. Bardzo proszę jak ktoś wie co z tym zrobić proszę o pomoc. Z góry dziękuję. Angela

Mam to samo, tyle że w modelu Philips DVDR75 / 021 - czy ktoś coś może poradzić ?
  • User removed account