Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Problem z głośnikami Magnata

darekkrakow 22 Jan 2007 20:56 1101 4
 • #1
  darekkrakow
  Level 2  
  Witam
  Ostatnio zaczęło mi coś skrzypieć w przednim głośniku w drzwiach (Magnat Classic 163) no i po rozebraniu okazało się że odkleiła się membrama od gumy, która ją przymocowuje do obudowy głośnika :| Oddałem je dziś na gwarancje, no ale ciekawi mnie czy uwzględnią ją. Jak myślicie, są szanse na wymianę albo zwrot kasy?? Głośniczki chodziły pod wzmacniaczem też Magnata, model Classic 360 który ma 4x45 w RMSie a głośniki 55 więc moc im raczej nie zaszkodziła :P No i przy okazji jak zacząłem się bawić tyłem, załatwiłem jeden głośnik :P Też Magnacik, Classic 204, wg producenta 100 wat RMS, a podpiołem go w mostku na 2 kanały pod wzmaka, moc pewnie koło 2x110 wyszło, i nagle zaczął się topiś jeden z sykaczy, ten środkowy. Całą membrame stopiło bo z jakiegoś plastiku była. Mogła mu duża moc zaszkodzić czy to jakaś wada głośnika?? Pomóżcie ...
 • #2
  beetroot
  Level 17  
  Witam.Na samym poczatku wypowiem sie na temat tej firmy.Magnat produkuje bardzo ladne kolorowe, drogie glosniki. Grajace na poziomie alphardów z mocami z kosmosu .Jeden z gosników rozkleil sie bo jakis dred pozydzil butaprenu. A reszte popaliles z wlasnej glupoty .Jesli firma dba i szanuje klienta powinienes dostac nowe gosniki nawet jak spaliles je z swojej winy .pozdrawiam.
 • #3
  darekkrakow
  Level 2  
  Dzięki za pomoc ;)
 • #4
  darekkrakow
  Level 2  
  Witam :) Dziś dostałem odpowiedź ze sklepu. Jestem bardzo miło zaskoczony, gwarancja została uznana :D Magnaciki 163 będą wymienione na nowe, ten sam model, a 204 na jakieś lepsze, bo już ich nie mają na magazynach. Mają przyjść dopiero z Holandii, ale Tata nie zapamiętał niestety jaki dokładnie to ma być model. Pozdrawiam i uznanie dla Magnata ;)
 • #5
  slavwek.ie
  Level 34  
  no tylko tym rarem nie zaszalej z watami bo cierpliwość magnata też ma swój kres..