Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Płyta Główna Gigabyte GA-K8NS Pro-939

22 Sty 2007 22:15 1724 8
  • Poziom 21  
    Witam.Poszukuje manuala do płyty Gigabyte Ga-K8NS Pro-393. Prosze jej nie mylić z płytą GA-K8NS Pro gdyż to dwie rózne płyty.Pierwsza jest na socket 939 a druga na 754...Prosze o pomoc gdyż od paru dni nie mogę ściągnąć manuala tej płyty ze strony Gigabyte. Pozdrawiam wszystkich i oczekuję, że mi ktoś pomoże ją uzyskać.Maciej
  • Spec od komputerów
    Nie wpadłeś na to żeby poszukać u producenta ?.Przy okazji,nie 393 a 939.
  • Poziom 21  
    No tak Nie 393 a 939...Pomyliłem się ale w tytule wątku jest 939...Do kolegi, który podał mi link do ściągnięcia z płytą...Nie wiem dlaczego ale też nie mogę tego ściągnąć...Nie wiem co jest grane...Czy może któryś z was ściągnąć ten manual i wysłać mi na maila saratech(malpa)poczta.onet pl ? Nie mogę ściągnąć ani z Gigabyte ani z innej strony,którą podał mi jeden z kolegów...Do kolegi, który pyta czy o to mi chodzi wskazując link Gigabyte z płytą GA-K8NS Pro-939...Tak, o to mi chodzi...Maciej

Dodano po 5 [minuty]:

Aha, do kolegi Tronica...Ja wyrażnie napisałem że nie moge ściągnąć tej płyty ze strony Gigabyte,czyli...Ze strony producenta...Dzięki jednak za zainteresowanie moim problemem.Maciej
  • Pomocny post
    Spec od komputerów
    Sprawdzałem przed chwilą,pobierzesz stąd tylko wybierz inny serwer,America.
  • Poziom 21  
    Tronic...Prosze Cię...Przecież napisałem że nie moge pobrać z tej strony...Jesli tak napisałem znaczy to że nie mogę pobrać z zadnego serwera...Gdyby było inaczej nie zawracałbym głowy każdemu z Was na Elektrodzie!
  • Pomocny post
    Poziom 43  
    Prawdopodobnie przeglądarka próbuje otworzyć plik zamiast go zapisać. Plik jest spory, idzie dość wolno i stąd kłopoty.
    Na linku "Download" ze strony Gigabyte kliknij prawym i wybierz "Zapisz element docelowy jako..."
    Ale na wszelki wypadek wysłałem na maila. Jest to jednak rozwiązanie połowiczne, bo próbujemy tutaj przede wszystkim rozwiązać problem z twoją przeglądarką, co na pewno pomoże w przyszłości.
    Polecam sprawdzenie ustawień przeglądarki i Acrobata, bo plik daje się ściągnąć z każdego linku podanego przez kolegów.
  • Poziom 21  
    Bardzo dziękuję Robciu...Za manuala na priv maila i za wskazówki dotyczace przeglądarki...Później sprawdzę ustawienia przeglądarki...Przyznam szczerze, że pierwszy raz mam kłopoty ze ściągnięciem czegokolwiek z jakiejś strony.Pozdrawiam wszystkich kolegów, którzy chętnie zainteresowali się moim problemem próbując mi pomóc.Maciej