Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Problem z wieżą Panasonic

DjSiWeK17 23 Jan 2007 14:49 2226 3
    DjSiWeK17
    Level 2  
    Witam! Posiadam wieże Panasonic SA-AK300 (Jest to ulepszona wersja SA-AK200!!!). Jest prawdopodobnie na tych samych układach co SA-AK200. Pewnego dnia zrobiłem dyskoteke ale przesadziłem z podłączeniem głośników. Podłączyłem 2 pary głośników 6 ohmowych i para głośników 4 ohmowych. Wiem pewnie myślicie że oszalałem ale byłem MŁODY I GŁUPI!!! Wieża pograła 60 minut i nagle wyłączyła się i już więcej się nie włączyła. Bezpiecznik sie spalił (głowny). Wymieniem go i nic!!! Wieża gdy się zawsze włączała robiła charakterystyczne "cyk" i przy wyłączaniu tak samo. Teraz gdy ją włączam robi "cyk" i po kilku sekundach robi znowu "cyk" (jak by sie wyłączała). Na wyświetlaczu nic sie nie pojawia. W wieży są 2 transformatory i jeden bezpiecznik. Reaguje na wszystkie przyciski na wieży jak i na pilocie. Prosił bym o pomoc w naprawie. Pozdrawiam i Dziękuje!!!:D
    Krzychu7
    Level 40  
    Witam. Prawdopodobnie uszkodzona końcówka mocy.
    hefid
    R.I.P. Meritorious for the elektroda.pl
    Post był raportowany.
    Przeniosłem z: Audio
    kojot-el
    Level 2  
    Prawdopodobnie spaliłeś jedną z dwóch końcówek mocy. Wymontuj najpierw IC501 a następnie uruchom sprzęt.
    Jeśli zadziała to wstaw tam nową, koszt około 60 zł. Jeśli nie to zrób to samo z IC500.
    Powodzenia