Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Świecąca myszka, świeci nadal po wyłączeniu komputera.

23 Sty 2007 21:46 4782 8
  • Poziom 10  
    Witam, ostatnio zakupilem sobie myszke optyczna ktora swieci na rozne kolorki wszystko jest w klasie dziala spoko tylko mam maly problem bo po wylaczeniu kompa ona nadal swieci i zmienia kolorki, mozna cos z tym zrobic bo w nocy mam lampke nocna :) aha dodam myszka pod USB

Pozdrawiam
    Zeraw
  • Poziom 15  
    możesz wyjąć na noc baterie :)

Moderowany przez jankolo:

Za ten dowcipny post kolega otrzymuje ostrzeżenie

• Poziom 20  
    Poczytaj w instrukcji płyty głównej czy w ogóle jest taka opcja , bios lub zworki na płycie głównej , Jeżeli nie to pozostaje wyłączać komputer na noc z prądu wyłącznik na przedłużaczu itp.
  • Spec od komputerów
    Albo w biosie - Power Menagament Setup - power On by Mouse lub zworki na płycie w okolicy gniazd PS/2 ustaw na Disabled.
  • Poziom 17  
    Power on mouse pomoze tylko w przypadku myszy na ps2 na wiekszosci plyt nawet jak wylaczysz usb w biosie to napiecie dalej jest i dlatego mysz swieci jedyne wyjscie to wylaczenie komputera z sieci lub odlaczenie myszy
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 20  
    Owszem ale w myszkach bezprzwodowych o ile są świecące bajery albo mysz optyczna zawsze jest albo wyłącznik albo myszka jest tak skonstruowana że po chwili bezczynności(1 min) przechodzi w stan uśpienia i nic nie świeci .
  • Poziom 10  
    dla sprostowania dodam ze myszka jest normalna przewodowa na USB
  • Poziom 17  
    Cyżby kolega nie używał listwy przeciwprzepięciowej? Ja to bym problem rozwiązał w następujący sposób.. kupił listwę, na noc odłączałbym zasilanie za pomocą listwyt i wtedy myszka już nie będzie świecić. Pozdrawiam