Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zestaw Audio Unitra <-> Radmor

24 Sty 2007 16:01 1545 3
  • Poziom 18  
    witam jestem w posiadaniu zestawu

-Unitra Ws301S Trawiata(wzmacniacz)
    -Unitra 205S Faust(tuner)
    -Unitra 410S Etiuda(magnetofon)
    -Unitra FS032(korektor)

Oprocz tego jeszcze 2x magnetofn kenwood kx-31 oraz kx-71, ampek unitry pw9010 i tuner 9015.

No i walsnie oplaca sie zamieniac to wyzej (301itd.) na wieze radmora , pomimo ponadczasowego wygladu 5102/5100 Wymysilem taki zestaw:

- amplituner 5412
    -tuner AM 5422
    - korektor 5471
    - CD 5450 (z tym bedzie problem bo drogi i zadki :/ )
    - magnetofon 5430

Dodam ze moj sprzet jest w stanie idealnym i taki sam zestaw radmor chce nabyc.

Ps. Prosze nie pisac wypowiedzi kup JVC czy Technics itd. Uwazam ze taki sprzet nie jest nawet wart uwagi.
  • Pomocny post
    Warunkowo odblokowany
    Widze że masz taki sam gust jak ja :D Polski sprzęt górą :D
    Ale do tematu, sam posiadam zestaw Radmora 5412+5471+5422 (niestety 5412 aktualnie jest uszkodzony), więc to wszystko zależy od ciebie. Samo zdobycie 5430 będzie trudne niemówiąc o 5450 bo to graniczy z cudem (biały kruk :D). Jeśli zależy ci na wyglądzie zestawu to ja bym wstawił się za Radmorem, widok całego kompletu jest po prostu świetny, chociaż twoja Unitra też nie prezentuje się źle. Więc tak jak mówię wszystko zależy od ciebie, mogę tylko dodać ze taki zestaw jak ja mam kosztuje w granicach 300 zł do tego magnetofon około 200 zł i CD jeśli w ogóle się znajdzie to będzie kosztowało jakieś 300 zł (w takich cenach chodzi ten sprzęt na Allegro bo też kiedyś chciałem skompletować całość)
  • Poziom 18  
    Heh, i wlasnie mam dylemat, moj sprzet juz mi sie troche znudzil, a nie stac mnie na posiadanie prawie 3 kompletow, zreszta to by bylo bez sensu. Rozgladalem sie na allegro i niestety ceny tez juz znam :( A sa nieciekawe. Znalazlem cos takiego http://www.allegro.pl/item159813701_wieza_radmor_5412_5471_5430_5450_5422gratis.html
    No i wyglada swietnie. :)

Chyba zaczne wiec od sprzedarzy mojej Unitry... W 410s mam wymienione wskazniki na czarne (ciemniejsze i bardziej mi pasowaly do wygladu calej wiezy)

W twoim 5412 poszly tradycyjnie strnzysotry mocy/sterujace czy cos gorszego?

Ps. Slyszales o 5411? Produkowany w duzo mniejszych ilosciach, mial zegarek w miejscu wskazniki mocy ktory byl pod skala tunera. Zeby go zobyc tez bylo by ciezko...