Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Astra H 2006 i problem z oświetleniem wnętrza

24 Jan 2007 19:16 2193 2
  • Level 28  
    W dziale Alarmy i Zabezpieczenia koledzy nie pomogli - może tu ktoś podpowie, co robić. Auto jak w tytule (diesel kombi). Zamontowany alarm Seo Perfect CAN. Wszystko OK. Po godzinie klient wraca z zapaloną na stałe lampką oświetlenia wnętrza. Krańcówki sprawne - oryginalna kontrolka na desce zapala się przy otwieraniu każdych drzwi i klapy, dioda alarmu też sygnalizuje fakt otwarcia. Czytałem na forum i znalazłem trochę informacji, ale raczej są to tylko sugestie i gdybania. Samochód wróci do mnie za dwa dni. Do tego czasu szukam rozwiązania tego problemu. Może to zbieg okoliczności?
  • Level 12  
    cze sprubój wcisnąć włącznik od świateł tak się włancza swiatło w środku na stałe a jesli to nie to , zakładałeś tam czujniki ultra dzwiekowe?? może jak zakładałeś listwe to coś ci się do masy zwarło? w jak nie to to jak znajdziesz przyczyne to napisz co było bo ciekawa usterka
  • Level 28  
    Tak się włącza, ale w Astrach F i G. A w Astrze H włącznik oświetlenia jest w lampce podsufitowej. Przetrenowałem już to.