Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z drukarka Canon MP160...

25 Sty 2007 08:56 2930 3
  • Poziom 21  
    Po zainstalowaniu chodziła tak jak trzeeba. Instalowalem ja rano, po południu już jej sie cos niepodobało zaczynała drukowac do polowy strony a puzniej wypluwała kartke. A jeszcze puzniej zaczoł wyskakiwac taki błąd jak na skrinie.
    Mam laptopa Asus A6000U z systemem operacyjnym Windows xp home. Dodam jeszcze ze nastepnego dna z rana przychodze podłaczam drukarke i ona chodzi po poludniu chcialem wydrukowac i znowu bład jak na zdjeciu. Przeinstalowalem sterowniki i pomoglo na jednorazowe drukowanie. Teraz juz nie pomaga przeinstalowanie sterownikow. Co zrobic z tym problemem???
  • Poziom 39  
    Witam. Problem jest nie ze sterownikami a elektrycznym podłączeniem drukarki z laptopem. Spróbuj z innym kablem USB. Stosuj "grube" kable USB i nie za długie, gdyż też miałem kiedyś problemy ze sprzętem podłączonym poprzez USB usterę powodował długi (ok. 5m) i cienki kabel USB.
  • Poziom 21  
    Prowadze komis z telefonami i nie mam zabardzo jak postawic drukarki blisko laptopa. Kabel mialem 4,5 metra. Teraz kupilem tak jak mowisz gruby o długosci 3m. Narazie chodzi jak cos bedzie nie tak to bede pisal. Ale ona z rana to zawsze chodzi gorzej po poludniu. JAk zaczol wykakiwac mi ten komunikat to podlaczalem ja na kablu 0,5 metra i tez nie chodzila wiec nie wim czy to pomoze. Jak cos to bede pisal. Narazie dzieki.
  • Poziom 15  
    :arrow: bialyziom - dziś też męczyłem się z drukarką - problem polegał na tym, że w ogóle nie chciała się zainstalować, zmiana kabla USB na grubszy jak zasugerował kolega wyżej natychmiastowo pomogła, pozdrawiam, kw