Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Toshiba e studio45 problem z drukarką

horse667 25 Sty 2007 16:15 732 0
  • #1 25 Sty 2007 16:15
    horse667
    Specjalista - kserokopiarki

Witam, zainstalowałem u klienta w/w maszynę, wgrałem sterowniki do kompów, i niby wszysko było ok. Na drugi dzień klient dzwoni że maszyna nie drukuje posieci, i zaczęły się schody.Maszyna bardzo dziwnie sie zachowuje, mianowicie wkrótce po włączeniu (po zainicjowaniu się drukarki) zaczyna migać dioda data (niezależnie czy maszyna jest wpięta w sić czy nie) i w statusie w kolejce jest wydru strony konfiguracyjnej. ale ta strona nie jest drukowana, tzn czasami jest, ale nie wiem dokładnie kiedy, tzn ten wydruk jakby wisi, i czasami jest drukowany, ale doda data nadal miga. Dopuki wydruk wisi maszyna nie kopiuje tylko skanuje i ustawia kopie w kolejce. W momencie kiedy ręcznie usune ten wydru z kolejki zaczyna normalnie kopiować, ale dioda data cały czas miga, ąaż do wyłączenia maszyny. Podejrzewam, że jest to jakiś problem z kartą drukarki. Wiem, że w tej maszynie występuje ona w dwucgh wersjach, i w tej to jest chyba Gl 1040 (nie ma dysku twardego). Czy ktoś spotkał sie z takim problemem, jak go rozwiązać, czy w gre wchodzi tylko wymiana karty, czy problem tkwi w samej maszynie??
    będę wdzieczny za wszelkie sugestie.
    pozdrawiam horse

0 0
  Szukaj w 5mln produktów