Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
SterControl
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaką pralkę kupić? Czy ktoś ma Siemens Awm10a261pl?

pop9 09 Gru 2005 11:53 866391 247
  • SterControl
  • SterControl
  • #243 09 Gru 2005 14:19
    PS 663S BIO
    Poziom 31  

Bruno :arrow: bierz ją i będzie >>w porzo<< :wink:

nie ma idealnych pralek, są tylko te gorsze i te trochę lepsze :)
    Bosch należy do tych drugich :wink:

• #244 19 Gru 2005 11:17
    swietymikołaj
    Poziom 2  

Witam wszystkich,
    Przez hasło dobra pralka rozumiem funkcjonalność+trwałość+dobra cena :D

Ostatni borykałem się z taką decyzja gdyż równiez kupowałem pralke.
    Zadzwoniłem wiec do jednego z internetwoyach sklepow, Pani która mi doradzała była bardzo miła. Tu chce odrazu wyjaśnić że w normalnych sklepach jest tak ze sprzedawcy dostaja ekstra kase od producentow za to by wlasnie ich sklep rekomendowali w internecie sprzedawcy sa duzo bardzie zetelni, gdyz nikt im nie placi za wciskanie KITU!!!

W koncu kupilem z tego sklepu pralke: http://www.hoopla.pl/product_info.php/products_id/4201

Powiem wam ze cena jest o 200zł nizsza od Media Markt, a pralka jest naprwde ekstra!

• #245 20 Gru 2005 10:11
    PS 663S BIO
    Poziom 31  

skoro przez internet doradzili Ci Candy to znaczy że wcale nie są tacy rzetelni :lol: :)

• #246 27 Gru 2005 23:14
    lothinnam
    Poziom 1  

Witam Wszystkich,
    Właśnie jestem w trakcie kupowania pralki (niestety, stary Polar Gracja zaczął trochę przeciekać, ale po 11 latach miał prawo:)
    Mam swoje typy (siemens wxs1063pl, ariston Avsf129, et al. z tej półki; niestety dylemat, bo rozum mówi - "Siemens", serce zaś - "Ariston") ale jak tak się zacząłem przyglądać Aristonowi, to zaciekawiło mnie, jak to jest z wytrzymałością (i naprawianiem :( ) wyświetlaczy elektronicznych tych super nowoczesnych pralek. No niech się coś takiego zepsuje za powiedzmy 6 lat, to mogiła. Producent będzie robił już inne, a przy szybkości zmian w elektronice to można liczyć tylko na zamienniki (o ile będą).

Jak to jest z taką zewnętrzną elektroniką? Modele, które wyselekcjonowałem to się w zasadzie dużo bardziej nie różnią (a jakość produktu masowego - cóż, gwarancje nie są dobrą wolą producenta:))

Pozdrawiam,
    Lothinnam

• #247 29 Gru 2005 22:52
    deLux
    Poziom 11  

AVSF129. pralka zepsula sie po 2ch miesiacach. od miesiaca serwis wymienia czesci ktore pala sie po kilku praniach. chyba przedluze gwarancje...

• #248 30 Gru 2005 00:02
    Przemcio
    VIP Zasłużony dla elektroda

Witam
    Nie myślałem , że tu trafię ale cóż .. trwa pozbywanie się szrotu z marketów.
    Co sądzicie o wynalazkach Samsunga w dziedzinie pralek bo mam okazję to łyknąć za 1290 zł w ramach wyprzedaży zwanej PROMOCJĄ.
    Szczególnie interesują mnie opinie o modelu R 1045 AV jezeli chodzi o żywotność, serwis i koszty części.
    Może Ktoś eksploatuje takowe cudeńko i może podzielić się wrażeniami ?

Pozdrawiam
    Przemo

Ciąg dalszy.