Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Przywrocenie ustawien fabrycznych na laptopie.

25 Sty 2007 21:48 5825 5
  • Poziom 16  
    mam laptopa Della i strasznie mi się juz muli. Od znajomego słyszałem że można każdego kompa przywrócić do ustawień fabrycznych bez formatowania dysku.
    Chciałbym oczyscić trochę lapa ale bez formatowania dysku, bo na dysku jest orginalny W XP a nie mam żadnej płyty z W XP zeby później wgrac.
  • Poziom 38  
    Znajomy chyba miał na myśli funkcję "Przywracanie systemu" Jeżeli masz aktywne to możesz użyć (ale najpierw poczytaj co zmienia ta funkcja) :D

Ps.Oryginalny XP bez płyty nie jest oryginalny :D :D :D
  • Poziom 16  
    Dell wgrywa na każdego kompa XP-ka i ale nie daje płyty, także jak nie ejst oryginalny ;-)
  • Poziom 14  
    Przywracanie systemu za dużo nie pomoże (i musi zresztą być najlepiej od poczatku wlączone) także za bardzo nie polecam. Ręczne usuwanie starych programów, zbędnych plików itp też nie za bardzo, chyba ze programy do sprzątania a takich jest pełno. Można ewentualnie zrobić reinstalację systemu ale potrzebna jest płytka windows. Innego rozwiązania nie widzę, ostatecznie tylko nowa instalacja.
  • Spec od komputerów
    Qbuś - zamiast opowiadac bzdury, zorientuj sie co swiadczy o legalnosci Windows XP, i dlaczego plyta CD nie jest konieczna. Nie bedziesz szkodził innym.

Rafal1234 - nie masz zadnej partycji z backupem? Bez formatowania nie ma przywracania "do ustawien fabrycznych". Ew zostaje instalacja z dowolnego nosnika, z kluczem z naklejki na spodzie laptopa.
  • Poziom 16  
    Mam dysk D oznacziny jako Buckup. Ale jestem jeszcze niestety laikiem w komputerach.