Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Problem z ECHOSTAREM Cyfrowego Polsatu

P.Grzegorz 26 Jan 2007 08:59 1487 4
 • #1
  P.Grzegorz
  Level 10  
  Zamontowałem u znajomych zestaw: antena sat.85, 2 konwertery QUAD(astra/hotbird), antena szerokopasmowa siatkowa.Sygnał z tych urządzeń sprowadziłem do dwóch switch-y AXING 5/2(dlatego do dwóch ażeby uzyskać odbiór w 4 pokojach, w każdym pokoju zakończyłem kabel sat.gniazdem końcowym RTV/SAT. Antenę sat. ustawiłem dobrze i na tunerze Echostar cyfrowego polsatu mam brak sygnału – a wystarczy wyjąć i włożyć ponownie kabel antenowy do tunera echostar i sygnał jest w porządku ale gdy tuner wyłączę i znowu ponownie włączę to znów mam brak sygnału. Dokładnie tak samo jest gdy pominę gn.końcowe.Proszę o pomoc!:?:
 • #2
  adrena
  Level 20  
  Jeżeli jesteś pewnien poprawności wykonach połączeń spróbuj na innym tunerze. Jezeli sytuacja się powtórzy wymień na Viper-y.
  Pozdrawiam !
 • #3
  pajo21
  Level 35  
  Miałem podobny problem z diseqami Vipera i wystarczyło pozamieniać przewody w disequ.Tylko że to Polsatowskie Echostary to badziewne tunery i problem też może być w samym tunerze.
  Moim zdaniem axing jest lepszy od Vipera.
 • #4
  Caporeira
  Level 14  
  jak kupujesz diseka to powiedz sprzedawcy ze chcesz pod echostara i powinien Ci doradzic ktory z nim bardzo dobrze pracuje , musi wiedziec co i do czego sprzedaje :) mi przynajmniej doradzil bo o to spytalem :)

  mam diseka ktory bardzo dobrze wspolpracuje z fergusonem jak i philipsem ale na echostarze juz go nie ustawilem :(
 • #5
  P.Grzegorz
  Level 10  
  Dzięki za podpowiedzi - napewno je wykorzystam!