Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z ECHOSTAREM Cyfrowego Polsatu

P.Grzegorz 26 Sty 2007 08:59 1277 4
  • #1 26 Sty 2007 08:59
    P.Grzegorz
    Poziom 10  

Zamontowałem u znajomych zestaw: antena sat.85, 2 konwertery QUAD(astra/hotbird), antena szerokopasmowa siatkowa.Sygnał z tych urządzeń sprowadziłem do dwóch switch-y AXING 5/2(dlatego do dwóch ażeby uzyskać odbiór w 4 pokojach, w każdym pokoju zakończyłem kabel sat.gniazdem końcowym RTV/SAT. Antenę sat. ustawiłem dobrze i na tunerze Echostar cyfrowego polsatu mam brak sygnału – a wystarczy wyjąć i włożyć ponownie kabel antenowy do tunera echostar i sygnał jest w porządku ale gdy tuner wyłączę i znowu ponownie włączę to znów mam brak sygnału. Dokładnie tak samo jest gdy pominę gn.końcowe.Proszę o pomoc!:?:

• #2 26 Sty 2007 09:51
    adrena
    Poziom 20  

Jeżeli jesteś pewnien poprawności wykonach połączeń spróbuj na innym tunerze. Jezeli sytuacja się powtórzy wymień na Viper-y.
    Pozdrawiam !

• #3 26 Sty 2007 15:14
    pajo21
    Poziom 35  

Miałem podobny problem z diseqami Vipera i wystarczyło pozamieniać przewody w disequ.Tylko że to Polsatowskie Echostary to badziewne tunery i problem też może być w samym tunerze.
    Moim zdaniem axing jest lepszy od Vipera.

• #4 26 Sty 2007 20:51
    Caporeira
    Poziom 14  

jak kupujesz diseka to powiedz sprzedawcy ze chcesz pod echostara i powinien Ci doradzic ktory z nim bardzo dobrze pracuje , musi wiedziec co i do czego sprzedaje :) mi przynajmniej doradzil bo o to spytalem :)

mam diseka ktory bardzo dobrze wspolpracuje z fergusonem jak i philipsem ale na echostarze juz go nie ustawilem :(

• #5 26 Sty 2007 22:05
    P.Grzegorz
    Poziom 10  

Dzięki za podpowiedzi - napewno je wykorzystam!

TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo