Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TOSHIBA Satellite Pro 4600

26 Sty 2007 15:12 2390 5
  • Poziom 12  
    Witam , mam z tym komputerem problem z podświetlaniem matrycy , w dolnej części obudowy znajduje się przycisk który odłącza podświetlanie matryc podczas jej zamknięcia , przy otwartej matrycy i szybkim naciskaniu tego przycisku matryca na chwile się zapala i nagle gaśnie , można powtarzać tą operacje cały czas ale to nie przynosi rezultatu. dawniej podczas zamykania matrycy można było usłyszeć pisk sygnalizujący zamknięcie matrycy a teraz go nie słychać . Czym to może być spowodowane ? czy miał już ktoś kiedyś podobny problem , dzięki z góry za odpowiedź . Pozdrawiam
  • Spec od komputerów
    Jak przyciskasz to zapala za każdym razem ? Sprawdź stan styków samego przełącznika.Sprawdź inverter.
  • Poziom 16  
    Mam ten sam problem matryca gaśnie a gdy się przycisnie ten przycisk do wygaszania i pusci znowu swieci chwile. Co to może być ? Inwerter wyglada wszystko na ok. Ma czasem lepszy czasem gorszy dzien ta matryca bo raz dziala stabilnie a raz gasnie co minute....
  • Poziom 21  
    Moze po prostu masz usterke tego przycisku. Jak masz mozliwosc to go po prostu zneutralizuj i zobacz czy nie pomoze.
  • Poziom 12  
    kloledzy udalo sie mojemu znajomemu zlikwidowac ta usterke , padl inweter i nic wiecej wszystko juz dziala bez problemu
  • Poziom 20  
    Witam
    To i ja dorzucę od siebie do tego starego tematu. Większość kolegów, jak czytam podobne posty w sieci sugeruje wyłącznik podświetlenia - i słusznie bo to też obowiązkowo trzeba sprawdzić (!), ale w większości tych laptopów uszkodzeniu ulega inwerter.Można zaryzykować stwierdzenie że to jakaś wada fabryczna.Spotkałem już kilka modeli, w których dopiero po podmienieniu inwertera z innej sprawnej nie "gasnącej" toshiby podświetlenie działało jak powinno, a włącznik w tych laptopach zawsze był sprawny.
    Pozdrawiam