Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

opel omega b 94 problem z oodcieciem elektryki

26 Jan 2007 15:38 4785 18
  • Level 10  
    ma problem zgubilem kluczyk a wlaczony jest jakis antynapad. kiedy przekrecam zapasowym kluczykiem to samochod nawet nie kreci. swieca sie kontrolki wszystko jest jak zawsze z tym ze nie moge go uruchomic. pali sie lampka od antynapadu. wczesniej wystarczylo przytrzymac na pilocie guzik przez ok 20sek skierowany do czegos w poddachowce. teraz z tego zapasowego nic sie nie dzieje nawet otworzyc drzwi z pilota nie mozna(wymienilem bateriepilota) prosze o pomoc bo samochos stoi bezuzytecznie a ja nic nie moge zrobic
  • User removed account  
  • Level 25  
    witam
    możliwe że drugi pilot nie jest zaprogramowany. jeżeli jest to prosty dokładany alarm to powinien być jeszcze przycisk serwisowy spróbuj przytrzymać go tak z 30sek przy włączonej stacyjce wtedy alarm wchodzi w tryb serwisowy i jest nieaktywny.w zależności od alarmu kody są inne. Sprawdz jaki masz alarm i znajdz do niego instrukcję tam będzie wszystko.
  • User removed account  
  • Level 25  
    jeżeli fabryczny to rzeczywiście jest problem i bez fachowca na miejscu niewiele się zdziała
    pozdrawiam
  • Level 10  
    czyli co? jesli to jest ten fabryczny immobiliser a ja zagubilem kluczyk to juz nic nie da sie zribc?
  • Helpful post
    User removed account  
  • Level 10  
    mam 2gi pilot ale nie moge z niego otworzyc drzwi tylko jak pzrekrece w zamku inaczej nic. tym ktory zgubilem to moglem to odciecie wylaczyc przytrzymujac przycis na pilocie tym tak sie nie da bo probowalem
  • Helpful post
    Level 33  
    A widzisz trzeba czytać forum...jest to oryginalne sterowanie c.z. i przy okazji immo.Porąbane jak nieszczęście.Świeci się też kontrolka na panelu środkowym a obok jest ikona uciekającego ludzika.Co do programowania to do carriera on ma na to kwity.A jak to nic nie da to to wytnij jest za schowkiem pasażera.A jak to zrobić????Masz linka https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic502838.html
  • Level 10  
    no oby pomoglo jutro sprawdze. dzieki za pomoc dokladnie teraz wiem co robic. a o co chodzi z tym carriera?
  • User removed account  
  • Level 10  
    mam nadzieje ze to wlasnie to
  • Level 33  
    To właśnie to.A co do carriera to on ma kwity na programowanie pilota.
  • Level 28  
    :arrow: xwit: wyręczyłem już carriera
  • Level 33  
    Widziałem.Ale napisałem mu tylko o co chodziło z carrierem :D
  • Level 10  
    czyli jak jutro zrobie pozadek z tym immobiliserem to jak zaprogramuja mi ten kluczyk obecny to bede mogl znow to zabezpieczenie miec? a ile wogole kosztuje takie kodowanie kluczyka
  • Level 10  
    norbert.s. -sorka ze nie jestem specem w tych sprawach tylko typowym amatorem. ale gdybym sie nie znalazl w tym forum to pewnie do tej pory szukalbym jeszcze kluczyka w sniegu po calym podwórku. wielki dzieki dla xwita
  • Level 10  
    no omega dzis jak wsciekla chodzila. wielki dzieki za pomoc