Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

AMICA PB 4580B421-Pralka . Problem z pobieraniem wody

27 Sty 2007 21:17 1945 5
  • Poziom 2  
    Konserwowałem silnik pompki (piszczała) ,W tym celu bylem zmuszony przewrócić pralkę na bok - montaż pompki od spodu ... Wszystko było dobrze aż się okazało że Praleczka po włączeniu programu pobiera,pobiera,pobiera wodę aż do momentu pojawienia się informacji "PRZEPEŁNIENIE PRALKI"
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 15  
    Sprawdz hydrostat, mógł pęknąć ,wężyk hydrostatu.
    A pompę wymień, "konserwacja" nic nie da.
  • Poziom 2  
    Układ wężyka hydrostatu sprawdzałem (wygląda na dobry) .Podczas pobierania wody ściskając wężyk w najszerszym miejscu słychać cykanie włącznika ale nic nie reaguje.
  • Poziom 15  
    Przypatrz się hydrostatowi czy nie jest pęknięty.
    Opcja druga, - moduł - uszkodzenie mechaniczne przy położeniu pralki na bok, ewentualnie zalanie resztkami wody z dozownika.
  • Poziom 2  
    Dzisiaj to dam sobie już spokój a hydrostat na noc zamontuje na kaloryferze . Może w środku są faktycznie drobinki wody . Przewracając pralkę to obchodziłem się jak z jajkiem .A ogólnie to pralka w środku wygląda jak nowa - dlatego wszelkie usterki mechaniczne wykluczam.. Dziękuje za pomoc .
  • Poziom 2  
    Aby zakończyć temat , chciałbym poinformować iż wysuszenie hydrostatu pomogło - pralka pierze !
    DZIĘKUJE
    P.S.Konserwacja pompki się udała