Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Texa PolandTexa Poland
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Esi, program jest cały czas w trybie symulacji.

28 Sty 2007 16:56 1608 6
  • Poziom 12  
    Mam program esitronic 2005.1 ,jak wchodzę w zakładkę KTS...5... i chcę się połączyc z autem to program jest cały czas w trybie symulacji ,daje przykładowe usterki jakie mogą wystąpic ,nie łączy się ,Czy trzeba coś włączyc w programie i skonfigurowac ,Czy program po podłączeniu interfejsu do auta i wąłczeniu zalonu ,wybraniu marki auta i wybraniu np: opcji sterowanie silnikiem powinien się automatycznie połączyc ?Trzeba przeprowadzić jakieś ustawienia ,jeśli tak to jakie?Dzięki za pomoc pzdr.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Texa PolandTexa Poland
  • Użytkownik usunął konto  
  • Texa PolandTexa Poland
  • Poziom 22  
    nawet jak jest zablokowany to sie łączy tylko nie mozna nic potem odczytac masz pewnie złą konfigurację w DDC to jest w panelu sterowania sprawdz czy działa funkcja multimetru i napisz jakiego dokładnie używasz modułu KTS 5....?
  • Poziom 24  
    Cos mi sie wydaje ze kolega prg probuje laczyc sie przez jakies tani fejs (nie kts) softem do kts'a :)
    Ale to tylko takie moje przypuszczenie :P
    Pozdr Procekkk
  • Poziom 12  
    Czyli powinien się automatycznie łączyć? Kts posiada klucz sprzętowy więc zwykłym fejsem nic się tu (chyba) niezdziała:cry:Dzięki pzdr.
  • Poziom 11  
    to tak po pierwsze podłącz wszystkie kable tz.
    zasilanie kts (ma migać led ) i kable do komunikacji z autem
    kompa z kts przez usb lub com
    jak dostanie kts zasilanie będzie słychać pstrykanie przekaźników.
    następnie włącz esi wybierz markę ,model,itd.
    przejedz do tester diagnostyczny
    włącz zapłon w aucie
    wybierz co chcesz diagnozować
    problem leży w zasilaniu jak kts niema zasilania wchodzi w tryb symulacji

:D
  • Poziom 24  
    prg: no niestety zwyklym fejsem nie polaczysz sie przez ESI czy soft od KTSa, musialbys miec hardware kts (a to nie jest tani sprzet).
    Pozdr Procekkk