Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

kt鏎e obwody odci望 w motocyku ?

28 Sty 2007 23:28 1008 7
  • Poziom 16  
    Hej.

Kt鏎e obwody Waszym zdaniem najrozs康niej odci望 w motocyklu ??
    Centralka to Ampio mini - wbudowany przeka幡ik blokady wytrzymuje "standardowe" 20 A.

Nie pruj帷 zbytnio w wi您ce mog odci望 jeden obw鏚 na kt鏎ym "wisi": pompa paliwa, uk. zap這nowy, przeka幡ik rozrusznika.

Bardzo boj si momentu w kt鏎ym styki przeka幡ika odm闚i pos逝sze雟twa i od陰cz mi zasilanie cewek/pompy paliwa w momencie np wyprzedzania.

Cho wbudowany przeka幡ik w centralce jest NC, to jakie prawdopodobie雟two jego awarii chyba wyst瘼uje?

Czy profesjonalista od alarm闚 odcina tylko rozrusznik, a mo瞠 co jeszcze :) ?

Pozdro.
  • Poziom 17  
    Witam .Tnij pompe paliwa. Utniesz rozrusznik to zapali z pycha . pozdrawiam
  • Poziom 16  
    To mo瞠 uci望 jednak:

- p.paliwa
    - u.zap這nowy
    -przeka幡ik rozrusznika
    ??

Wisi to na jednym bezpieczniku, dosy trudno dost瘼nym. Nie wymaga to rwania ... 豉dnej oryginalnej izolacji kt鏎a si trzyma b.dobrze od 8 lat :)

Tylko kurcze obawiam si troszk o swoje 4 litery .. jak mi przy wyprzedzaniu co si spieprzy w centralce i przeka幡ik dostanie napi璚ie po czym roz陰czy obwody :) ... dlatego mocno zastanawiam si aby sam rozrusznik od陰czy, co pozostawia z這dziejowi mo磧iwo軼 odpalenia na pych :)

Jak to z tymi przeka幡ikmi od blokady jest ?
    Odnotowane s przypadki niekontrolowanego dzia豉nia przeka幡ika ??
  • Poziom 12  
    Ja odcinam zap這n tylko w motocyklach o pojemno軼i powy瞠j 150 cm3 robi to przez dodatkowy przeka幡ik, kt鏎y owijam g帳k aby dobrze t逝mi wibracje i jak dot康 nikt si nie wr鏂i na reklamacje a przed tym manewrem mia貫m przypadki, 瞠 na wysokich obrotach przeka幡ik w alarmie odcina zap這n. Teraz jest wszystko OK.
  • Poziom 33  
    Jakby wr鏂i to w drewnianej jesionce.Skoro odcina przy wysokich obrotach :D :D
  • Poziom 12  
    xwit jak by u ciebie zamontowa tak by napewno by這:D:D:D
  • Poziom 15  
    Witam,
    Proponuje BTS 133 Inteligentny Power Switch, w pe軟i zast徙i przeka積ik. 1 pod陰cz do masy dodatkowych czujnik闚 w centralce, 2 i 3 rozepnij obw鏚 np.: paliwa. http://www.elfa.se/pdf/71/07101603.pdf
    Pozdrawiam
  • Poziom 28  
    Kilka (na軼ie) motocykli, skuter闚, quad闚 ju zrobi貫m. Wszystko zale篡 od tego, co w poje寮zie mo積a od陰czy. Ale nigdy (!!!) nie zdarzy這 mi si, 瞠by zaniem闚i przeka幡ik blokady. Kwestia doboru odpowiedniego obwodu do obci捫alno軼i styk闚 przeka幡ika. Viper, nie obawiaj si, dasz sobie rad i do domu zawsze wr鏂isz na ko豉ch. A je瞠li masz jednak obawy, to wysteruj z alarmu dwa (trzy) przeka幡iki r闚nolegle. Zadbaj te o super dobre zasilanie.