Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Praca do szkoły. Wzmacniacz, możliwe pomiary i usterki.

30 Sty 2007 00:21 692 2
  • Poziom 1  
    Witam. Mam problem iż do czwartku musze zrobić prace w szkole na bazie jakiego bardzo prostego wzmacniacza. Wzmacniacz już znalazłem: http://www.elektroda.net/pomoce/zastosowanialm386.html#wzmacniaczelm386
    Ale na tej stronie nie ma wsdzystkiego. No bo moja praca to ma być taki projekt. Ma być schemat układu przebieg ćwiczenia i wnioski. Schemat mam wnioski się wykmini ale przebieg ćwiczenia nadal jest na poziomie zera. Ogólnie celem ćwiczenia ma być znalezienie jakiejś usterki którą można wykryć metodą pomiarów i jej naprawienie. Z tym że skoro nie mam tego układu i nie zamierzam go robić to nie będe miał do teog odpowiednich parametrów. I tu prosze o pomoc. Czy ktoś mógłby mi wypisać wszystkie możliwe pomiary tego układu wymyślić jaką usterke która mogła by się naprawde wydażyć i ogulnie zebrać materiały do tego projektu :?: Czas do czwartku. Bardzo prosze o pomoc.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Użytkownik obserwowany
    włatca_móch napisał:
    Czy ktoś mógłby mi wypisać wszystkie możliwe pomiary tego układu wymyślić jaką usterke która mogła by się naprawde wydażyć i ogólnie zebrać materiały do tego projektu :?: Czas do czwartku. Bardzo prosze o pomoc.

Witam,
    Kolega chyba sobie żartuje...
    Nikt na tym forum nie będzie odrabiał zadań domowych za leniwych ludzi, którym wydaje się, że można szkołę skończyć nie mając odpowiedniej wiedzy.
    Dlatego, że nikt z forum tylko kolega otrzymał takie a nie inne zadanie.

Temat raportowałem.
  • R.I.P. Zasłużony dla elektroda
    Post był raportowany.
    Przeniosłem z: Audio