Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

jak podłączyć głośniki i słuchawki razem?

30 Sty 2007 16:29 2591 15
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Witam!
    Jak podłączyć słuchawki i głośniki razem tak, abym nie musiał co chwilę przekładać...
    Tzn czy idzie tym jakoś z PC sterować?
    mama SB Live! 0220
  • Poziom 20  
    jesli nie masz na plycie gl. wiecej niz jedno gniazdo to poprostu kup rozgaleznik w jakims najblizszym sklepie...
    no właśnie nie chce rozgałęźnika ponieważ jest słabszy i gorszej jakości sygnał...
    Co polecacie? Idzie użyć jakichś sterownikow tak, aby z 2 wyjsc leciał sygnał audio? Albo może jakiś panel??
    tak, tylko czy to nie zepsuje jakości dźwięku?
  • Poziom 26  
    Kup gniazda, przełącznik i wmontuj w zaślepkę dużej stacji. Jak dokładnie wykonasz to estetyka i jakość zachowana. Czasami na giełdzie można nabyć coś takiego z demobilu.
    bo obecnie mam głośniki 2.1.... A jak ustawie dźwięk na 5.1 i słuchawki podepne do czarnego wyjścia? Tam też idzie sygnal...
  • Poziom 20  
    no to masz dźwiękową 5.1 czy nie? jesli tak to powinienes dostac do tego oprogramowanie a jak nie masz to sciagnij sobie program SOUNDMAN albo jeszcze jakis...
    Cytat:
    Witam!
    Jak podłączyć słuchawki i głośniki razem tak, abym nie musiał co chwilę przekładać...
    Tzn czy idzie tym jakoś z PC sterować?
    mama SB Live! 0220

Mam 5.1...
    I jak w tym programie to zrobić?
    I w ogóle skąd go pobrać?
    Szukałem w googlach ale nic nie ma....
    Może jakiś inny?
  • Poziom 30  
    mowiac szczerze uzywam rozgaleznika zwyklego od dwuch lat ale jakos obnizenia jakosci dzwieku nie zauwazylem :?
  • Pomocny post
    Spec od komputerów
    Jak masz karte wielokanałową, to tylko glosniki ustaw w trybie klonowania. Bedziesz mial na drugim wyjciu to samo co na pierwszym (głównym).
    Cytat:
    Jak masz karte wielokanałową, to tylko glosniki ustaw w trybie klonowania. Bedziesz mial na drugim wyjciu to samo co na pierwszym (głównym).

Właśnie o takie coś mi chodziło tylko nie wiem jak to ustawić...:D

Może mi ktoś opisać?

z góry dziękuję
  • Spec od komputerów
    Wybierz głosniki kwadrofoniczne wtedy na wyjściach tył i przód będziesz miał to samo.
    czyli mam ustawić 4.1?
  • Pomocny post
    Spec od komputerów
    Nie 4.1 tylko tak jak podałem,kwadrofoniczne.
    OK, dzięki!
    Wszystko działa!

pozdrawiam

P.S. temat zamykam