Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

rower treningowy kettler esprit

30 Sty 2007 20:56 5637 3
  • Poziom 10  
    witam!
    mam problem posiadam rowerek kettler esprit model D-59469 i mam problem wydaje mi sie ze elektronika dziala ale jednak nie zlicza mi impulsow i nie pokazuje predkosci ani przebytej drogi co to moze byc czy to cos w mechanice czy w ukladzie ??
    prosze o pomoc :cry:
  • Poziom 27  
    Czy jesteś pewien że impulsy dochodzą?
    Jeżeli w układzie czujnikiem jest kontaktron (90%- powinny być tylko 2 przewody) to można to sprawdzić po przez dołączenie omomierze do tych przewodów i wolne obracanie mechanizmu do uzyskania odczytu 0Ω
    Jeżeli to nie to zaczął bym od rozebrania i poprawienia lutów bo to element narażony na drgania
  • Poziom 10  
    ma pan racje do układu podłączone są 2 przewody podłączylem omomierz i wskazywał 8Ω i gdy zacząłem pedałowac na poczatku coś skakało chwilowo zero ale później nic sie nie zmieniało jak pan mysli co z tym można zrobić?? dziekuje za pomoc

Dodano po 1 [minuty]:

póżniej było juz tylko 8 Ω
  • Poziom 27  
    Na końcu przewodów powinien znajdować się kontaktron – można go sprawdzić podłączając omomierz do przewodów i zbliżając do niego magnes , w tym momencie
    Omomierz powinien wskazywać 0Ω Można też spróbować zwierać przewody z jak największą częstotliwością co powinno spowodować pojawienie się zmian na wyświetlaczu.