Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Toyota Yaris - świeci się kontrolka poduch - ASO chce 6tyś!

31 Sty 2007 07:35 5601 4
  • Poziom 10  
    Witam,

Szukam osoby która podjełaby się usunięcia problemu z poduchami.
    Od jakiegoś miesiąca czasem potrafiła się zapalić kontrolka poduch ale sama gasła. Teraz pali się cały czas, na diagnostyce KTS 505 pokazał błąd B1100, a że nie bardzo wiadomo co z tym zrobić to auto poszło w ręce ASO. Tam po 3 godzinach zawyrokowali, że jest jakiś błąd konstrukcyjny i woda zacieka na komputer, że jest do wymiany komputer, może i jeszcze wiązka... Razem wycenili pracę na jakieś 6 tyś złotych... Auto z 2005 roku.

Jest ktoś, kto podjąłby się kontroli, naprawy ustrojstwa? Ew. czego szukać?

pozdr.
    arcisz
  • Poziom 25  
    Jak to jest bład konstrukcyjny to musza to na własny koszty naprawić
  • Poziom 10  
    Problem w tym, że autko nie ma gwarancji, niedawno kupione, poprzednik nie dał ani ksiażki serwisowej ani zadnych informacji dotyczących robionych przeglądów. ASO twierdzi, że nie ma juz gwarancji na autko. Tym bardziej się wypinają bo auto z Francji.

Mamy tylko jeden kluczyk, nowy w ASO 5-6 stówek...
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Tak to czytając to dochodzę do wniosku, że pewnie radio masz z niewiadomego pochodzenia, a o "blachach" z numerami nie wspomnę. Nie uzupełniłeś profilu skąd jesteś - więc jak mam Ci znaleźć najbliższy warsztat Ciebie :?:
  • Poziom 10  
    Radio mam z wiadomego pochodzenia - oryginalne, o blachach to nie wiem o co chodzi, celne na szczeście sam sobie kupowalem w niemieckim urzędzie pomimo, że swoje autko kupowałem od jakiegoś tureckiego handlarza... Strachu trochę było ale formalności w urzędzie załatwiałem osobiscie więc nie boję, że mam lewe auto, od radia zreszta mam oryginalne papiery...

Yariska jest kumpla, poprosił o pomoc, auto kupił od handlarza w listopadzie, z briefem, jest zarejestrowane... Radio tez fabryczne bo to jakiś dziwoląg jest.

A profil, skoro to takie ważne skąd jestem to uzupełniony /Bolesławiec Śląski/. W sumie auto jeździ przez Polskę wzdłuż więc jak jakiś naprawdę dobry i sensownie krojący zakład możesz polecić to prosze. A że do auta brak innych papierów to nie dziwota, rzadko kiedy dają inne papiery niż wymagane minimum.