Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

PSP Firmware

Astrapisz 02 Feb 2007 09:41 3627 7
    Astrapisz
    Level 10  
    Witam mam PSP, ktore z niewiadomych przyczyn nie podnosi sie. Po włączeniu jej mam napisane cytuje : "Setting information is corrupted. Press the "o" button to repair and restore deflaut settings." Po wcisnieciu kółka konsola sie restartuje i jest to samo - zapętla się. Co z tym zrobic. Po podłączeniu jej do kompa nic nie widzi. ale mam czytnik do kart... Ma ktos jakies pomysły?
    Gonza
    Level 27  
    Ja spróbowałbym wyjąć na jakiś czas baterię, potem włożyć ją ponownie do PSP i spróbować uruchomić, bądź też włączać PSP z podłączoną ładowarką. Przy włączaniu masz włożoną jakąś kartę pamięci ? I jeszcze jedno: czy zmieniałeś w PSP soft ?
    Astrapisz
    Level 10  
    Konsolka nie jest moja. Klient przyniosl na serwis. Mam z PSP w zyciu 2 raz kontakt i nie wiem od czego zaczac... a tym czy ktos w niej robil cos z softem nie wiadomo. Mam karte pamieci 32mb. wrzucilem na nia soft z oficialnej strony myslalem ze jakies resore sie wlaczy ale nic. Zobacze z bateria i ladowarka czy zadziala
    Gonza
    Level 27  
    Soft zainstalujesz jedynie spod menu sprawnego PSP. Inaczej da się jedynie uratować konsolę tylko w trybie Recovery, który jest wyłącznie w modyfikowanych firmware. Żeby to sprawdzić, przy włączaniu konsoli przytrzymaj przycisk R (taki przezroczysty, u góry z prawej strony). Jeśli wyskoczy menu Recovery, będzie większe pole do popisu. Ogólnie przydałoby się wiedzieć, czy ktoś coś kombinował z konsolą wcześniej, zanim pojawił się ekran z błędem.
    Astrapisz
    Level 10  
    Po uruchomieniu razem z R to samo.

Dodano po 3 [minuty]:

Czyli tak naprawde pozostaje programowanie bezposrednio w pamiec, czego ja sie nie podejme. Sprzet jest juz w sumie po gwarancji ale chyba odesle go do autoryzowanego serwisu sony na odplatna naprawe.
    Gonza
    Level 27  
    Ogólnie ten błąd jest spowodowany tym, że konsola w jakiś sposób utraciła swoje ustawienia i proponuje przywrócić standardowe poprzez naciśnięcie O (kółka). Dlaczego to PSP się wciąż restartuje - nie mam pojęcia. Co do serwisu Sony, lepiej najpierw się dowiedzieć czy są w stanie wykonać taką naprawę.
    Astrapisz
    Level 10  
    Przed pojawienie m sie komunikatow pojawia sie na full screen obrazek z jakiejs gry Raggio czy jakos tak... mysle ze probowal uruchomic kopie zapasowa jakies gry.... i nie wyszlo
    luktor99
    Level 11  
    No to ktoś chciał zmienić gameboota i mu nie wyszło ...