Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Honda Accord TDI 1996r gdzie jest złącze diagnostyczne??

scenicdti 02 Feb 2007 16:08 13610 9
    scenicdti
    Level 16  
    Witam auto to Honda Accord 2.0TDI 96r czy ktos wie gdzie jest w tym aucie zlacze diagnostyczne?? wedlug instrukcji z ktsa powinno byc po stronie pasazera ale niemoge znalezc sa natomiast takie kostki po stronie kierowcy nad nogami jest kostka brazowa 5 pinowa i wykorzystane 4 ale polaryzacja jest odwrotnie niz w opisie a po stronie pasazera w tym samym miejscu jest taka sama 5 pinowa kostka niebieska i tez polaryzacja napiecia 12V jest inaczej niz w opisie moze ktos wie gdzie szukac tej kostki i jaki ma kolor poprosze o jakies podpowiedzi
    User removed account
    User removed account  
    grzestv
    Level 28  
    to jest ta kostka od strony kierowcy
    scenicdti
    Level 16  
    obd to tam raczej niema bo dopiero od 98 chyba bylo a co do tych kostek to tak jak pisalem wczesniej sa dwie brazowa i niebieska w jednej 4 w drugiej piec kabli ale piny niepasuja do rozpiski z ktsa sa pozamieniane miejscami przynajmniej napiecie zasilajace niewiem jak linie diagnostyczne
    scenicdti
    Level 16  
    znajdzie sie ktos co wie i podpowie gdzie jest gniazdo diagnostyczne w tym aucie
    User removed account
    User removed account  
    verva9
    Level 2  
    przy prawym słupku niebieska kostka dwupinowa do sprawdzania błędów na zworkę, oraz druga kostka MEC
    zółta dwupinowa z lewej strony na listwie kokpitu wpięta na zatrzask do kasowania błędów.
    kasowanie błędów:
    robisz zworkę z drucika wkładasz ją w żółtą kostkę
    przekręcasz kluczyk na zapłon, kontrolka srs zaświeci się po 6 sek. ,wyciągniesz zworkę i w ciągu 4 sekund włożysz kontolka zaświeci się ponowie i zgaśnie w ciągu 4 sek. znów wyciągniesz zworkę jeśli zrobisz to poprawnie to kontrolka srs powinna dwa razy zamrógac
    pli98
    Level 14  
    Witam mam takiego samego accorda z tego samego roku. znalazłem złącze 5 pinowe i 2 pinowe jak zwieram 1 i 3 pin w pięcioponowym to nic się nie dzieje, natomiast gdy zwieram 2 pinowe zapala się srs i po 6 sekundach się wyłącza na kilka sekund i znów się zapala i nic dalej się nie dzieje.
    kostki są po stronie pasażera pod schowkiem

Dodano po 1 [minuty]:

A i jeszcze jedno powiedzcie mi kto mi ustawi kąt wtrysku przy tym silniku??? gdzie to robią bo w mojej okolicy to nawet się podpiąć nie potrafią.
    harnaswiekszy
    Level 1  
    Wiem że stary temat, ale to tak jak by ktoś kiedyś jeszcze szukał, złącze diagnostyczne pod kolumną kierownicy, brązowa wtyczka 5 pinów, 4 przewody. Zwieramy 1-3
    kody błędów

link ze spacją po www

www .roverki.eu/zrob-to-sam/420-odczyt-i-kasowanie-kodow-bledow-w-silnikach-20-serii-l-turbodiesel.html