Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Układ scalony w kluczyku. renault Scenic z 98 roku.

03 Lut 2007 14:31 2726 11
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Za programowany :?:
  • Poziom 11  
    Witam
    Najlepiej gdyby był dziewiczy, bo wtedy tylko go wlutuje i daje do serwisu i mi go programują. A sam nie zresetuje scalaka ponieważ nie mam pojęcia jak to zrobić dlatego najlepiej dziewiczy. Ale może wiesz jak zresetować pamieć takiego układu scalonego? Jest to dla mnie ważne ponieważ zostałem cz jednym kluczem i nie daj Boże cos sie stanie z drugim-leżę. Dzięki z góry.
  • Poziom 14  
    Sady napisał:
    Za programowany :?:

Zaprogramowany pilot nic nie da, każdy pilot jest zsynchronizwoany z jedną centralką.... tylko niezaprogramowany który musisz wkodować do odbiornika mająć Kod Pin :) jeśli masz Kod możesz auto też uruchomić awaryjnie jeśli popsują ci się oba piloty.... masz gdzies napewno w instrukcji napisane jak to się robi.... nie pamiętam dokładniej procedury (prawdopodobnie wbija się kod zamkiem centralnym)

Dodano po 42 [sekundy]:

jest jeszcze możliwość zamówinie kluczyka z ASO, cena około 500zł
    tom321 - chyba nie zrozumiałeś mojej aluzji.
  • Poziom 11  
    Tomi321 dzięki za odpowiedź. powiedz mi gdybym miał taki czysty plip to jest potrzebny tester do dodania tego klucza? Mam kod do immo, powiedz mi czy wystarczy zrobic procedurke i to wszystko? Sady jak możesaz i chcesz pomóc to pomóż, a nie aluzje rzucasz, bo jak nie chcesz mi pomóc to w ogóle prosze nic nie pisz, a w dodatku jestes MODEM ( wstyd ). A " Zaprogramowany " piszemy razem.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 11  
    elektrit, i właśnie o taką mi odpowiedz chodziło, krótka i na temat. A powiedz mi taka rzecz czy wiesz może jak wyczyścić pamięc układu, czy tylko pozostaje kupno klucza w ASO za 600 pln? Kupno takiego klucza na szrocie nic nie daje.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 11  
    Niestety nie mam takiej wiedzy na temat tego układu. Jest na nim napisane
    SC 428995 CDW
    S 105078003
    0L67C
    11AK0246
    I to wszystko.
    Tak jak napisał elektrit - jak chcesz szukać - to zobacz, co jest pod maską L67C
  • Poziom 12  
    Witam
    Odgrzeję ten temat, czy może ktoś zdobył jakieś informacje na temat tej motoroli,
    również posiadam tylko jednego pilota do scenica i zastanawiam się nad sklonowaniem go by uniknąć problemów w przyszłości. czy nie jest to przypadkiem motorola z grupy hc908?
    pozdrawiam.

Dla potomnych - jest to motorola 68hc05k3 którą można bez problemu programować np xprog-m. wystarczy skopiować zawartość pamięci z dobrego kluczyka i wgrać na używany z innego auta.
    pozdrawiam.