Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Wsady do Sykes-Pickavant ACR4

bialymaly 03 Feb 2007 20:38 3253 10
IGE-XAO
    bialymaly
    Level 15  
    szukałem w internecie ale nie ma... mam tylko do fiatów a chciałbym jeszcze do jakiś samochodów...
    Może ktoś wie gdzie to dostać...
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
  • IGE-XAO
    User removed account
    User removed account  
  • IGE-XAO
    bialymaly
    Level 15  
    Heh... Ja mam ten przenośny komputerek(acr4) z dwoma wsadami:
    Aplication pod for Fiat(1) model 300592
    Program dla Fita (2) model 303500PL

I chciałbym do jakiś innych sobie dokupić te wsady(programy)...
    Szukałem w internecie ale nic nie znalazłem...
    User removed account
    User removed account  
    bialymaly
    Level 15  
    no to i tak spadła kilka lat temu kupowałem za 5tyś...
    A powiem szczerze że chyba zrobię sobie tego euroscana, bo tego ACR-a to może z 10 razy na tyle lat
    używałem... Ze względu na brak tych kadridży

Dodano po 22 [minuty]:

Masz może schematy, najlepiej z wsadami do jakiś urządzeń diagnostycznych?? np. tachometr do liczników
    albo programator...

Dodano po 8 [minuty]:

http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=162817799
    mam dokładnie to urządzenie tylko z programami do fiatów i chciałbym dokupić do innych marek,
    Tak jak sprzedawca tego czytnika mówi jest to czytnik kodów błędów... i chodzi mi o te dwa wsady pod tym komputerkiem...
    Sady
    VIP Meritorious for electroda.pl
    bialymaly wrote:
    Masz może schematy, najlepiej z wsadami do jakiś urządzeń diagnostycznych?? np. tachometr do liczników
    albo programator...

Po przeczytaniu tego stwierdzenia, jakoś źle mi się zrobiło. Mam nadzieje, że nie szukasz do Tech'a 2 i Clip'a bo temat już było omawiany.
    O programatorach masz już sporo tu na forum.
    bialymaly
    Level 15  
    Nie chodzi mi o cofanie liczników bo nie po to mi tachometr tylko do NAPRAWY liczników żeby nie było niejasności.
    A co do programatorów to chodzi mi o takie do modułów zapłonowych np w Punto
    User removed account
    User removed account  
    bialymaly
    Level 15  
    hmm może źle napisałem naprawiac... chodzi mi o to że jak wkłada się nowy licznik to dobrze jest ustwic aktualny przebieg samochodu.
    Co do modułu zapłonowego w punto to wydaje mi się że on tam jest, jeszcze sprawdzę dokładnie jutro
    bo akurat stoi punto 2 w warsztacie...

p.s
    Mam taką zabawe z mitsubishi lancer z 04r facetowi spaliła się stacyjka a w serwisie sprowadzą za 2tygodnie więc przyjechał do mnie żebym mu zrobił odpalanie na krutko, zwiera dwa przewody i jedzie, kazałem mu kupis PRZYCISK do ciagnika do rozrusznika żeby nie spalił go, a ten pojechał kupił przełącznik i wiadomo zostawił włączony spalił wszytsko cały rozrusznik, przejechałem za tym rozrusznikiem z 300km i nigdzie nie mają...
    Zostawiłem w piątek do regeneracji w bendiksie w łomiankach, jadę dzisiaj jeszcze nie mają, zobaczymy jutro... Nowy taki kosztuje ok 3500zł za używany chcieli 1500... Facet miał łzy w oczach...

Dodano po 1 [godziny] 20 [minuty]:

Zapytałem się doświadczonego elektryka samochodowego(mój ojciec 30lat w zawodzie) i on mówi że na pewno jest tam moduł zapłonowy.
    jaris1989
    Level 10  
    Ile kosztuje takie przeprogramowanie i jakie pan posiada wsady ( do jakich aut ) ??
    wzmak123
    Level 18  
    CZy ktoś by mógł mi podesłać wsady do kartridży , do fiata , oraz peu/citro

mój mail to zipera997(małpa)wp.pl