Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Kupić nie kupić antenę CB President Texas?

TMP_DE 04 Feb 2007 11:41 4920 10
    TMP_DE
    Level 1  
    Dotychczas posiadam antenę President Alabama (zamontowana na uchwycie w klapie bagaznika vana), jednak mam zamiar zakupić nową antene President Texas - potrzebuję opini na temat tej antenki - czy dam radę jeszcze bardziej polepszyć jakość odbioru i nadawania? (w mobilu mam Presidenta Georga oraz mikrofon MASS 2018).

:idea:
    hefid
    R.I.P. Meritorious for the elektroda.pl
    Post był raportowany.
    Przeniosłem z: Telefony Stacjonarne, Faxy i Centrale
    jurek131
    Level 12  
    Witam
    kolego i jak Ci się sprawuje ta Alabama
    bo mam zamiar taką zakupić
    tyle ze jest bez uchwytu na klapę bagażnika
    mozesz mi doradzić jaki uchwyt najlepiej dokupić do klapy zeby wszystko grało???
    a moze ty chcesz sprzedac
    pozdrawiam
    wszelkie inne informacje panowie na temat tej anteny
    bardzo mile widziane
    proszę o doświadczenia z jej uzywania
    i czy rozsądny jest jej mozntaz na klapie
    bez wiercenia dziury w dachu
    pozdrawiam
    szpara
    Level 28  
    Zamontuj tą alabame w dziurze w dachu i będzie ok.Jeżeli chcesz texasa montować również na uchwycie to nie ma sensu jej kupowania.
    Jak bym miał kupować antene jakości president texas to wybrałbym santiago 1200, także bardzo dobra a cena sporo niższa.
    KWDm
    Level 12  
    Kolego nie słuchaj nikogo te santiago to złom moim zdaniem bo kuzyn miał zasięg około 12-15 km a na tej TEXAS PL Presidenta to zasięg około 30-40 km . To nic z tego że dłuższa i montażówa ale lepsza i lepszej firmy a nie jakieś SANTIAGO! Pozdrawiam
    szpara
    Level 28  
    KWDm wrote:
    te santiago to złom moim zdaniem bo kuzyn miał zasięg około 12-15 km a na tej TEXAS PL Presidenta to zasięg około 30-40 km

Zaraz mi się zajady ze śmiechu po robią :D .Mam od prawie 14 lat i śmiem twierdzić, że jest to jedna z najlepszych anten samochodowych.
    KWDm
    Level 12  
    To ile Ci ona daje zysku? Bo porównałem właściwości i ta Santiago do Presidenta to się chowa z zamkniętymi oczyma. ( Pierwsze różnice widać przy parametrach) Pozdrawiam
    Faces
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Witam.

To ja mam takie pytanie: o jakich zyskach (oczywiście chodzi mi o wartość liczbową, bo wiadomo że dBi lub dBd) anten mówicie?
    szpara
    Level 28  
    KWDm wrote:
    Pierwsze różnice widać przy parametrach
    Producenci podają te parametry w celach marketingowych.
    leowrobel
    Level 10  
    Quote:

Zaraz mi się zajady ze śmiechu po robią :D .Mam od prawie 14 lat i śmiem twierdzić, że jest to jedna z najlepszych anten samochodowych.

Popieram Cię w 100%- jest to mercedes wśród anten mobilowych 2m...

Texas ładnie wygląda, jest super pod względem odbiorczym ale nie wytrzymuje starcia z konarami, gałęziami i jeszcze ta cena kosmiczna.
    To dyskwalifikuje tą antenę...
    c2h5oh
    Moderator
    Jako, że temat został założony ponad rok temu, autor się nim nie interesuje, a dla co niektórych stał sie miejscem na nabijanie liczników, temat zamykam.

Proszę w przyszłości popatrzeć na daty, bo nie chciał bym stosować tu punktu 13 regulaminu.