Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Po reinstalacji systemu nie otwiera niektórych filmów

rob321 04 Feb 2007 12:17 1019 9
    rob321
    Level 17  
    Witam!!
    Jakiś czas temu wypaliłem filmy na płytach dvd-r jako zapis danych i odtwarzało sie bez za rzutu po prze instalowaniu systemu niestety nie mogę ich odtworzyć to znaczy dwa filmy mogę a 2 nie mogę (pierwszy można odtworzyć drugi nie trzeci można czwarty nie) dodam iz filmy były przepuszczone przez VirtualDub i nie mam pojęcia co sie stało (dodam iz filmy były w dwóch częściach i je w tym programie połączyłem w jedna całość) serdecznie dziękuję za ewentualne odpowiedzi
    pozdrawiam
    r.s
    mpelektronik
    Level 12  
    moze system potrzebuje znowu tego VirtualDub do odtworzenia??? spróbuj
    rob321
    Level 17  
    witam
    jest zainstalowany
    pitersXXX
    Level 13  
    A co pisze na nie odczytanej plycie : System plikow RAW??
    rob321
    Level 17  
    chodzi o to ze pliki te były zapisane w systemie avi i nie było kłopotów aby je odtworzyć a teraz sie nie chcą
    Marcin_1972
    Level 18  
    Jeśli są to pliki z rozszerzeniem .avi to prawdopodobnie brak jest jakiegoś kodeka. Należałoby dograć np. Gordian.Knot.Codec.Pack.1.9.Setup albo dshowpack-20030804.
    rob321
    Level 17  
    rozumiem ale inne z tym rozszerzeniem odtwazane sa
    Marcin_1972
    Level 18  
    Rozszerzenie .avi nie oznacza konkretnego standardu kodowania. Strumień audio może mieć różne formaty, video też. Dlatego trzeba doinstalować kodeki. Generalnie powinien wystarczyć Divx oraz Xvid, ale może być potrzebne coś jeszcze. I to właśnie do tego .avi .
    tarantula
    Level 12  
    z tego co napisales twoj problem jest nie jasny, poniewaz nie opisales jak sie on objaiwa dokladnie, czy jest jakis komunikat czy nie, wiec jesli jest zacytuj go.
    rob321
    Level 17  
    objawia sie to tym iz gdy próbuję odtworzyć dany film to przez moment odtwarzacz w postaci media player classic zachowuje sie jak by zawisł i to na tyle acha na dole napisane jest (ze nie można odtworzyć pliku)